Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt az a pont, amikor úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor úgy döntöttek, hogy összeköltöztök a párotokkal, s feladjátok az eddigi életeteket?

Figyelt kérdés

Mi most mar több mint egy éve vagyunk együtt, sajnos tavkapcsolatban. Ugyanakkor gyakran dolgozom home office-ban, ilyenkor bekamuzom, hogy külföldön vagyok, pedig valójában a páromnál. Mi rengeteget vagyunk együtt, néha talán túl sokat is.


Nyilván az összektözésnek lennének előnyei, de hátrányai is. Kb fele annyiból meglenne kettőnk lakhatása, nekem nem kellene ingáznom. Ugyanakkor egyelőre egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy ezt szeretném. A párommal elég különböző az értékrendünk, sok mindenben egyetértünk, de sok mindenben nem. Heti 1-2 összeveszés sajnos mindig van. Aztán nem beszélünk picit, majd folytatjuk úgy ahogy eddig. Félek ez hosszútavon nem megoldás.



jún. 23. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Hol nincs összezörrenés? Mindenhol, de annál édesebb a kibékülés :)

Az utolsó kapcsolatomban napra pontosan három hónap után költöztünk össze és négy és fél évet éltünk együtt - akkor lett vége.


Ha már egy éve együtt vagytok, akkor ott van szerelem,szeretet és ez jó alap a közös élethez,ha mindketten akarjátok !

jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

heti 1-2, ami után nem is beszéltek??

hát ez tényleg nem fog működni

jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem költözzetek össze minél hamarabb, hogy kiderüljön eltudjátok-e viselni egymást hosszabb távon. Már 1 éve együtt vagytok, ha nem működőképes ne húzzátok tovább egymás idejét.
jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod hogy csak azért koltoznel vele össze mert nem kellene ingáznod, és olcsóbb lenne az albérlet. De igazából nem érzed úgy hogy kellene. Szerintem már itt eldőlt a dolog. Én heti 2 veszekedést is soknak tartok annak ellenére hogy együtt sem éltek. Szerintem te is érzed hogy ez nem lenne jó. Amúgy szerintem a szüleid vágják hogy hol vagy. Ha tényleg olyan felnőtt vagy hogy elkoltözz, dolgozol, akkor már nem kell hazudoznod.

Végül nem megoldás hogy nem beszéltek egy ideig. Ez nagyon gyerekes. Ja tenyleg együtt akartok lenni akkor meg kell beszélni a konfliktusokat. Nem azt hogy utána úgy csinálni mintha semmi sem történt volna, az olyan mintha csak homokba dugnátok a fejezetet. Jól érzed, ez hosszú távon nem megoldás.

jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat és soha nem is lesz az. Szexhaverok vagytok.
jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt azert nem mondanam, mivel nem csak szexre jarunk ossze. Van hogy itt vagyok nala tobb hetet is egyhuzamban, aztan megyek kulfoldre melozni, majd megint vissza
jún. 23. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos hogy ezt szeretnéd, akkor ne. Szerintem ez egy olyan döntés, amit teljes mértékben akarni kell.
jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már nem értem. Kinek kamuzod hogy külföldre mész?
jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozok alapból. Ott van lakásom. De a párom meg szüleim is pestiek. És mivel a home office erre lehetõséget ad, gyakran vagyok otthon.
jún. 24. 10:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!