Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy amputált srácnak mindenkép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy amputált srácnak mindenképp nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

jún. 18. 11:00
1 2
 1/19 everlight ***** válasza:
88%
Hát attól függ melyik testrész lett amputálva.
jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egy láb térd alatt.
jún. 18. 11:11
 3/19 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Számomra nem lesz kevésbé vonzó ettől valaki. Más nevében nem tudok nyilatkozni.
jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne baj vele.
jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki normálisan gondolkodik és az a fontos,milyen ember vagy, az nem azt nézi mid van és mid nincs.

Nagyon sok olyan jóképű,jó kinézetű ember van,akiből gyárilag amputálva van az EQ és az IQ.

És ezeket nem lehet pótolni,mint pl lábat műlábbal.

Lesz párod,nyugi !

jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én még nem gondolkoztam el azon ,hogy mi lenne ha olyan férfival hozna össze az élet aki tetszik de amputálva van a lába.mondhatnám hogy oooooh nálam ez nem gond ,miközben fogalmam sincs,mert nem voltam még ilyen helyzetben.Szerintem sem lehetetlen párt találni ,de szerintem mindenképp nehezebb.De felteszem a kérdést!kinek könnyű ma normális kapcsolatot találni?
jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább az egyéniség számít, tehát a belső, nem a külső - persze ezt senki nem hiszi el, hogy tényleg jobban szeretek valakivel értelmesen beszélgetni, mint csak k*rni.


Csatlakoznék az előttem szólókhoz: az intelligencia hiánya pótolhatatlan, s én inkább olyan társat keresek, akinél ez még megvan.

jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Jó dolog olvasni ilyen és ehhez hasonló kérdések alatt a szimpatikus válaszokat, látni,hogy vannak komoly és érző melegek.

De sajnos ennek ellenére legtöbbünknek még mindig a magány ül éjjel a párnája mellett ...

Valami nem nagyon megy manapság,sajnos..


5 -ös

jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, nekem nem lenne akadály.
jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 everlight ***** válasza:
100%
8.Sok ember a testétől függetlenül magányos, Párkapcsolatot a legtöbb ember nem akar,csak szexet.
jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!