Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Vitézynek titkon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Vitézynek titkon bejön Apu, vagy inkább csak Ungárra hajt?

Figyelt kérdés
Köztük lehetett valami?

jún. 18. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, tényleg ilyen primitív vagy?

Ő az egyetlen, aki gondol valami értelmeset Budapestről. Kit érdekel esténként kivel szexel, kire izgul.

jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem így gondolom. Nem véletlen, hogy fideszes hátszéllel sem nyert. De elfogadom a véleményed.
jún. 18. 09:38
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
1 szegyen
jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 everlight ***** válasza:
59%
Engem nem érdekel kivel szexel,egy fideszes egoista,hazug féreg,Karácsonyra szavaztam.
jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném hogy a kolostormalac bejönne neki, Vitézy fiatalabbakra hajt, mint ez a fent említett alulírott.
jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hármas kamatyolás közben tervezték el ezt a rafinált indulást.
jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 everlight ***** válasza:
81%
5.Vitézy se öreg,csak 10 évvel öregebbnek néz ki mint ahány éves.
jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem gondolnám, bár a Szandi-mandi lemondása szerintem senkit nem lepett meg.


Nyilvánvalóan egy körmönfont terv alapján dolgoztak, lehet, hogy pont az S. Gyuri bácsi adta a tippet, akit annyit fikáz a beszáradt golyójú kanröfi, de sajna nem jött be a logikája.


Sokat morfondíroztam a választás előtt, hogy kire szavazzak, mert tényleg ki lett találva rendesen, hogy ki mit ígér, de végül a kisebbik rosszat választottam.


Megvallom, boldog voltam, amikor a duzzogó, hisztérikus kisfiú újraszámlálási kísérlete is dugába dőlt.


Bejött a gondolatom, s örülök annak, hogy a pestiek nem hagyták átadni ennek a totálisan inkompetens, magának harácsoló kormánynak a főváros irányítását - sajnos ennek az itt lakók isszuk majd meg a levét, valamint a vidékiek is fizetik, mint a köles azt, ami úgysem valósul meg, mert a kormány úgyis mindennek ellene lesz, s egy fillért sem ad majd Budapestnek.


Lehet, hogy nem a Metró-újságból (más normális nyomtatott napi sajtótermék úgyse nagyon van) kéne informálódni, se nem az origóból...


Kritikám van, ugyan nem ide, ebbe a fórumba való, de kibukott belőlem, mint a slájm:


pl. a Bajcsyt, a Váci utat és a körutat biztosan nem fogja továbbra sem a régi-új Karácsony újraaszfaltozni, pedig a helyreállításra is kapott a város biztosan pénzt a metró-felújítási projektben. Viszont az elkövetkező öt évben 3 napig folyamatosan őt fogjuk ünnepelni...



"Mondja, kalauz úr, miért késnek ennyit a vonatok? - Hogy az ország nagyobbnak tűnjön." - Sándor György

jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 everlight ***** válasza:
100%
8.Vidékiek fizetik? A mi adónkból fizetik a vidékiek járdáját,stadionját,100-300 fős faluknak a 80% a nyugdíjas akik egy forint adót se fizetnek.
jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nettó hülyeség, elhitted a kormánypropagandát, amivel szembe akarják fordítani a vidékieket és a fővárosiakat. Amit a fővárostól beszed a fidesz, az egyszerűen foltozza a Holdról is látható méretű költségvetési lyukakat. A vidéki fejlesztések többsége pedig EU-s pénzből történik.

jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!