Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Garcons parti idejére alibi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garcons parti idejére alibi feleség előtt?

Figyelt kérdés
Tegnap szoptam egy srácot, aki végül elhívott Garcons partira 15-re, utána néztem, tetszik ez a dolog, csak az a baj, hogy feleségem van, előtte mit mondjak, hová megyek? Sörözni nem szoktunkm haverokkal, meg annyira eljárni sem.
jún. 2. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Csakis az igazat.
jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Gratulalok a feleseged ferjehez. Megutotte a fonyeremenyt!!!!!


Ui: sajnalom a feleseged, hogy egy ilyen hazug kapcsolatban el es igy atb***d a fejet…

jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Tényleg így akarsz élni? Titokban, settenkedve, hazugságok hálójában?
jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Milyen boldog lesz a nejed ha egyszer kiderül hogy faszos szájjal csókolod.Legyél már férfi valld be neki, hogy biszex vagy ha már szopni van bátorságod.
jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj hogy feleséged van? Akkor mi a jó ***** anyádé nősültél meg???
jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ne húzzátok fel ezen magatokat, nem érdemes. Iszonyat sok a házasságban élő,aki titokban pasival szexel.

Egyre több lesz,és egyre fiatalabb korban kezdik.

Tudok olyanról,akit a gyerekéért az oviba az a vén manus vitt el kocsin,akit előtte lesz.pott és aki dugta.És ott adott puszit a gyereknek,mondván megjött apuci...

jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Kezdjük ott, hogy 15-én nem Garcons, hanem HELLO lesz. Másrészt válj el, jobb lesz mindenkinek.
jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem húzom fel magamat ezen, de egy három gyereket szült, különben remek pályafutás előtt álló anya első gyermeke vagyok, aki férjhez ment egy olyasvalakihez, aki csak a karrierjét mentette volna a feleséggel és a gyerekekkel. A jó édes néhai apám legalább 5, azaz öt ember életét tette tönkre.

Érdemes ezen elgondolkodnod, mielőtt gyereket vállalnál.


A kérdést meg továbbra sem értem, ha feleséged van, de szopni keresel alibit, akkor már csak tudod egy ideje magadról a dolgot, s tudsz ezer kibúvót bármely időpontra.

Ha másért nem, csak hencegésért vagy froclizásért tetted föl ezt a kérdést, mindegy, de hogy több tapasztalatod van ebben a leírtak alapján, abban biztos vagyok.


Nyílt kérdés annak, aki látja:


Érdemes hazugságban élni fölöslegesen vagy - ugyan nem reklámozva a másságunkat - inkább egyedül?

jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondja el a feleségének? Hogyisne, aztán még ő is menni akar.


Viccet félretéve, és többi válaszolónak: Jó reggelt, üdvözlet az emberi világban. Ilyenek vagyunk, vagytok.

jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!