Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt az első alkalom mikor férfi fogta meg a farkatokat?

Figyelt kérdés
Tudtak merevedni?
máj. 28. 17:35
1 2
 11/18 Kajak53 ***** válasza:
100%
Egy budai törökfürdőben történt a sűrű gőzben sok éve már. Egy életre meghatározó és kiható élmény volt! Addig azt hittem, totál heteró vagyok. Nem csak megfogta - be is kapta. Huh….
máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egybeesett az első szememmel. Kémiafaktosak voltunk, épp szerveseztünk, tz-re készültünk. Régen ismertük egymást és gyakran tanultunk együtt később még egyetemen is. Már elég régen kerülgettük egymást. Szép, magas, izmos srác volt. És én nem tudom, sokan írják, hogy az első passzívkodás kellemetlen, de atyaég, azóta se éreztem olyan jót.
máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
szememmel=szexemmel, autó korrekt... Xd
máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
12: volt előtte rákészülés?
máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyon zavarba voltam mert merevedésem lett
jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 Az csak jó és jó jel :P
jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első ilyen alkalommal pont szájba is vette az illető. Annyira felizgultam, hogy egy perc múlva csak annyit tudtam kinyögni, hogy jövök, aztán már inkább ki sem húztam, csak elélveztem a szájában. Eléggé meglepődött, de nem ment belőle félre semmi, boldogan le is nyelte.
jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 Tudta a srác a dolgát, így élvezted.
jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!