Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Biszex kérdés) Aktív pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Biszex kérdés) Aktív pasikat kérdezném: ti milyen tempót szerettek legjobban?

Figyelt kérdés

Amikor pasival vagytok és análoztok, milyen tempót élveztek leginkább szex közben? Lassút, gyorsabbat vagy durván gyorsat?

És milyen tempót szerettek közvetlen élvezés előtt? Ugyanazt vagy esetleg még jobban rákapcsoltok a sebességre?

Légyszi írjatok kort is!



máj. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyors tempó végig, csak nem bírom sokáig
máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem mindegy, lényeg hogy fel perc alatt elélvezzek
máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
keményen vad csattogósat, hogy beleremegjen....
máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
71%
Lassan hosszan el nyújtva!
máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
52%
40f
máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lassabban eleinte, azert is, hogy ne fajjon a masiknak, aztan gyorsul. A vegen az mar tovig csattogosabb. 32 F.
máj. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Eleinte lassan, gyengéden, amíg bejáratom a fenekét, utána attól függ a partner mit szeretne. Tapasztalatom szerint amugy a többség a gyors tempót szereti, vagy az extra gyorsat (szerencsére)
jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
Én lassan szeretem had élvezze, meg ne legyen serülés. Ha engem dunaknén is lassabbam szeretem ha csinálják.
jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bevezetőképp lassabban, finoman, majd annyira gyorsulva, hogy mindegyikünk élvezze.

54F

szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!