Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon is lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon is lassan annyira el lesznek nyomva a melegek, mint Oroszországban?

Figyelt kérdés
máj. 22. 17:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
#21 Ott a pont.
máj. 22. 19:57
 22/34 A kérdező kommentje:
Miért kellett a 21-et törölni? 🤬 Ott volt az igazság.
máj. 22. 20:26
 23/34 anonim ***** válasza:
27%

Egyenlőre a heteró kapcsolat a normális már csak evolució szempontjából is.

Ezért gondolják az emberek hogy ez így a normális.

Sőt továbbmegyek. A férfi nemi szervnek anatómialag a nőiben van a helye és nem a végbélben.

Ha nem így lenne akkor seggbe is teherbe lehetne esni nem?

Hímivarsejtek és nőivarsejtek.

Ezért ez a normális és ezért tér el az átlagtól a meleg viszony.

(Szerintem)

máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy meg szard le a többieket.

Vállald fel magadat magatokat ne foglalkozz senkivel és semmivel.

Legyetek boldogok.

A többi nem számít

máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%

"nem foghatom meg a barátom kezét az utcán, nem lehet puszilkodni, mint a heterók."


Btk. nem bünteti, tehát lehet csinálni. Lapozzunk.

máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

#23 az hogy valakinek nem normális a homoszexualitás, szerintem okés önmagában (vagyis nem az én dolgom, hogy neki mi normális meg mi nem), amíg a fentebb említett atrocitásokat nem csinálja a melegek ellen

Egyébként pont ezt az evolúció dolgot nem igazán értem, hogy mire érv. Az evolúció olyasmi ami van, és szaporodás szempontjából a homoszexualitás zsákutca, de én még nem láttam olyan embert, aki tudatosan az evolúció szerint élt volna. A pénisz evolúciós szempontból a vaginába való, nem az ánuszba. Igen, biztosan. Na és a pénisz evolúciós szempontból való az óvszerbe? Mert rengeteg heteroszexuális ember óvszert használ, ahelyett hogy az evolúció törvényeit követve szaporodnának. Márpedig óvszerbe pontosan ugyanannyira lehet teherbe esni, mint seggbe.

És amúgy evolúciós szempontból mennyire normális, hogy emberek 50 négyzetméteres lakásokba vannak bezsúfolva, és a lakosság jelentős része alkoholista. Én ezeknek nem látom az evolúciós értelmét, és sokkal kevésbé látom a normalitását mint a homoszexualitásnak.

máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
81%

#25 igen tudjuk, hogy a btk nem bünteti, és nem azzal van baj hogy odajönne a rendőr, hogy ön nem lehet meleg, hanem hogy melegeket szegregál a társadalom, és melegek ellen uszít a rendszer


Btw azt sem tiltja a btk hogy valaki idióta legyen

máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 everlight ***** válasza:
51%

Magyarországon az egyenjogúság egy mítosz.Amiből politikai hasznot lehet szerezni azt a kisebbséget pc zik ki.


2.Már a heterok között is kevesebben csókolóznak az utcán,az utca köz területén pénbírságot rónik ki minden párra aki az utcán csókolózik.

máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy a "kisebbségnek" kell alkalmazkodni, az nem jelenti azt, hogy el is lehet nyomni őket.

A kormányzati melegellenes propaganda (love is love kampány miatti felháborodás kormányzati részről) vagy a melegek összemosása a pedofíliával az szembe megy egy demokratikus jogállam minden alapelvével.

Azt pedig valaki elmondhatná, hogy pl. a melegek házassága polgári esküvő keretében mégis milyen plusz jogot jelentene a heterókkal szemben 😅 Szerencsére az Unió ezen is dolgozik: Ha minden jól megy, akkor elfogadják azt az irányelvet, miszerint ha valaki melegházasságban él, akkor azt minden uniós országban el kell ismerni, függetlenül attól, hogy hol legális a melegházasság és hol nem ;)

Ja és ha valakiben felháborodást vagy esetleg undort vált ki 2 azonos nemű ember kézfogása vagy puszilkodása nyílt utcán azaz ő egyéni szocproblémája és kezeltesse magát ideggyengeség miatt 😂

máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
18%

"Oké, de akkor is bosszantó, hogy egy olyan dolog miatt vagyok elnyomva, amiről nem tehetek. Nagyon szívesen lennék heteró, de nem megy. Bécsben érdekes senki nem szól be."


Mert itthon el vagy nyomva? Mert itthon beszólnak? Én pont azt látom, hogy ma már mindenki azt csinál, amit akar (sajnos), nem csak ezen a téren. Összevissza firkálja magát (tetkók), gépzajt ("zenét") fennhangon hallgat, állat módjára közlekedik, eleve már a harmadik világ minden szemete itt van, a fehér nők össze is fekszenek velük stb.stb. Már fel se tűnne, ha két fiú kézenfogva menne.

máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!