Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy fiatal, helyes srác miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal, helyes srác miért választ idősebb, dagi pasikat?

Figyelt kérdés

Instàn kezdtem követni egy helyes, sportos fiút, én twink típus passzív vagyok és jó lett volna, ha alakul köztünk valami, de mikor felhoztam, azt írta, hogy sajnálja, de neki a 30+ mackósabb férfiak tetszenek. Ő aktív, 18 éves.

Picit lehidaltam, mert a srác tényleg nagyon jól néz ki, mégis àtlagon aluli férfiak jönnek be neki. Erről mèg nem is hallottam. 😱


máj. 18. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Kinek a pap kinek a papné. Nekem a pap fia😄
máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Megadod az instáját?
máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Valószínűleg anyagiak motiválják!

Ha nem, akkor viszont küldd hozzám! Imádom a fiatal bikucikat!

máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Jani Belucci ***** válasza:
93%
Az hogy kinek mi jön be, nem attól függ, hogy hogyan néz ki ő maga. Számára nem átlag alatti egy harmincas maci. Nyilván böki a csőröd a dolog, mert te önmagadat jobbnak tartod náluk. De az a helyzet én is inkább egy harmincas macit dugnék, mint egy twinket. Ez van. Mindenkinek más jön be.
máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a 30 as korosztály mint kérdező.
máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

3: Biztos, hogy nem anyagiak.


Azért nem kell sértegetni, valljuk be, hogy kevesebb a helyes fiú, akiket vonzanak a macik, mint akiket nem.

máj. 18. 12:19
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
#6 ez általánosítás, a valóságban nem feltétlenül így van
máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Nemtomfantom ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! Minden tisztelettel írom ezt a választ, 30 felett valami megváltozik az emberben, valahogy érik egyet, megváltozik az ember kisugárzása is. Az értékrend is sokat változik. Én sem hittem el huszonévesen, 36 évesen viszont igazat kell adjak sok embernek és kollégának, akik ezt mondták nekem. Teljesen független ez a dolog nemtől és szexuális orientációtól.
máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Saját példámból tudom. Nem macis,de zömök férfiként csak az elmúlt hónapban négy nagyon jóképű,helyes korai huszonéves ajánlkozott, minden anyagi nélkül.

De nekem az alkalmi nem jön be és túl fiatalok már hozzám.

Gondolom ez lehet azoknál a fiataloknál is,akik idősebb macis férfiakat keresnek.


55 F

máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Biztos valami lelki defektje van. De annak is aki 30 feletti és 18 év körülieket akar felszedni, vagy büszkélkedik evvel.

Ha az életem múlna rajta se dugnék ilyen palival, maradok a twinkeknél inkább xd

máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!