Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tovább? Mi vár még ránk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mi vár még ránk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én 29 éves 3 gyerekes anyuka vagyok. Van egy csodálatos férjem akit nagyon szeretek. 13 éve leszünk együtt és szeretjük egymást. Viszont amit senki nem tud rólunk az, az , hogy a férjem biszexuális . Vagyis volt. Mert időközben rájött, hogy ő meleg. Én személy szerint már egy jó ideje sejtettem, így a felfedezés nem ért váratlanul. Engedjétek meg, hogy betekintést engedjek egy kicsit. Mikor összejöttünk Én 16 éves voltam ő pedig 22 éves. Hatalmas szerelem volt. Igazából 1 hónap után össze is költöztünk és azóta együtt is élünk. A harmadik hónapban tudtam meg, jöttem rá , hogy ő biszex. Az akkor és ott nagyon megijesztett , de úgy voltam vele , hogyha szeretjük egymást igazán, nem számít , hogy milyen szexuális beállítottságú hisz engem választott. Igenám de időközben kiderült , hogy ő mellettem kalandozott. Amit nagyon nehezen toleráltam, küzdöttem ellene. Sokszor fordult meg a fejemben , hogy valójában meleg mert erről nem tud lemondani. De mindig elhesegettem a gondolatot hisz velem teljesen "normálisan" viselkedett. A szex miatt sem panaszkodhattam hisz mindenhol vannak hullámvölgyek főleg ilyen hosszú idő után. De valami megváltozott az elmúlt 2 évben. És őszintén és megnnyílva elmondta , hogy neki erre szüksége van. De már nem akarja, hogy bántson azzal , hogy nem őszinte. Elmondta hogy más nőt nem kíván de férfit igen. És hogy azt érzi úgy tud igazán nyitottan élni ha megélheti ezt szexuálisan is. Megértettem akkor és ott, hogy számára ez nem több mint testiség. Ezek után már nem volt titok. Minden üzenetét láttam, olvastam, telefonos beszélgetésnél ott voltam. Tényleg nem titkolózott előttem. Megbeszéltük ha már így alakította az élet , akkor éljünk és használjuk ki hogy egy életünk van. Próbáljunk ki új dolgokat. Kukkantsunk be a swinger világába, a bi hármaséba és egyebekben. Fedezzük fel közösen a szexulitást. E mellett ő külön is élte kis kalandos alkalmi szex partnereit. Amit annak tudtunk be , hogy csak testiség és érzelmek nélküli szex. Közöttünk nagyobb lett az összhang. Segítettem is neki partnert találni. Aztán jött valaki akinek ugyan úgy volt felesége és ki szerették volna próbálni milyen is lehet egy hármas, nélkülem. Nagyon feldúlt volt utánna. De igazából soha nem értettem , hogy miért. Aztán kiderült , hogy azért mert megijedt. Megijedt mert a női jelenlét teljesen hidegen hagyta. Nem ment neki. Akkor ott rádöbbent , hogy ő bizony tényleg meleg. És rájött , hogy többre vágyik szexnél. Ezt mikor elmondta nem lepődtem meg. Vártam, mikor fogja kimondani. Nagyon magába zuhant azóta. Állandóan őrlődik, és nem tudja mi lesz , hogy lesz, mit is akar, ki is ő valójában. Amit viszont nem ért egyikünk sem , hogy hogyan tud velem mégis így viszonyulni. Mármint, azt mondja olyan szerelmet érez irántam mint soha senki iránt és hogy a világa közepe vagyok. Velem nem kell erőlködnie, a szex csodálatos és tényleg az. Elég összebújnunk vagy megcsókolnunk egymást. Azt mondja nem akarja , hogy vége legyen mert a levegő vagyok számára , az élete értelme és szerelmes belém. Szegényt ez nagyon megviseli. És nem tudom mit csináljak , hogy enyhítsem és segítsek. Elmondtam neki, hogy most ne a szerelme szerint tekintsen rám, hanem mint a legjobb barátjáta , mert azok is vagyunk. És most, csak az legyen előtte hogy ő mit szeretne és jöjjön rá ő ki is valójában. Szóval most eljutottunk ide.


Olyan embereket keresek akik már átmenetek hasonló helyzeten , párokat, férfiakat akik később, vagy család alapítás után jöttek rá az igazi valójukra. Olyat aki mer erről és a kendőzetlen valóságról beszélni. És beszélne is a férjemmel és akár velem is. Hogy most, hogyan is menjünk tovább. Ő hogyan menjen tovább. Légyszíves a rosszmájú megjegyzéseket tartsátok meg magatoknak mert nem érdekel. Mindegy , hogy milyen én ezt az embert szeretem és szeretném ha boldog lenne.



máj. 3. 08:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én pasi vagyok, de nem tapasztaltam ilyet, sajnos ebben nem tudok segíteni, de minden értelemben le a kalappal előtted, hogy a férjed boldogságát úgy is segíted, hogy esetleg a házasság végét is jelentheti. Nem vagyok pszichológus, csak találgatok, de nem történhetett valami vele, hogy úgymond így "átkapcsolt". Nem tudom mi segítene, ha egy másik férfit megismerne, mármint kapcsolat szempontjából, lehet, akkor rájönne mégis téged akar jobban?
máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Elmondom én neked hogyan kell ezt feloldani. Cseréld ki a férfiakat nőre, a biszexuálist heteroszexuálisra és máris látni fogod, hogy nincs itt szó semmiről csak arról, hogy nem bír a farkával a férjed. Te meg asszisztálsz hozzá, mert szegény biszex, közben meg senkit nem érdekel, ha téged választott, legyen veled. Ha meg swingerezni akartok, akkor menjetek, de ez egy hetero felállás esetén is megvan, hogy összezavarodnak az emberek ott, aztán lelépnek mással.
máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Őszintén én is gondoltam már hasonlóra. Mondtam is neki , hogy nyisson nyugodtan mások felé, nyissa ki a szívét. Nem azt várom , hogy ezzel majd rádöbben , hogy én kellek e neki. Hanem ettől hátha elindulna azon az úton , hogy tudja mit is szeretne, hogy felszabaduljon. Ha a kapcsolatunk "azon része" véget ér , én akkor is azt mondom , hogy ő a legjobb barátom a családom egy személyben.
máj. 3. 09:11
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál . De ha értelmeztem volna amit írtam , akkor értenéd , hogy itt nem arról van szó , hogy swingerezne vagy sem.
máj. 3. 09:13
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem érted. A férjed nem fog már nyílni sehová. Ennyi. Szimplán kefélne össze-vissza. A kapcsolatok 99%-ban ez van. Kilépni nem akar, mert annyira nem szar, de a szex...
máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

45éves meleg vagyok

Férjednek üzenném hogy ilyen kapcsolatot ami közöttetek van a leírtak alapján a meleg világban nem fog találni vagy legalábbis nem 100/1 az eséje hanem 10000/1 van ilyen pár.

Te el tudod fogadni hogy néha kalandozik, és ő itt ki tudná élni magát mindkettőtöknek ez lenne a legnagyobb "boldogság".

Kapcsolat a Élettársi viszony jelenleg a melegeknél nagyon nagyon ritka, mert nem találják párjukat. Rengeteg a kamus.

Férjed helyében én biztos nem adnám fel a családi életet, ismerve ezt az oldalt.

Itt nincs más csak keserűség, és kapcsolatnak induló alkalmi szexek.

máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én azért nem fogalmaznék ilyen drasztikusan, de tudom nem lenne könnyű, de én leülnék vele, és rákérdeznék, ha te vagy a világa közepe, akkor hogy is gondolja ezt? Nem rossz neki, vagy nem gondolja hogy az lesz, ha összejön valakivel komolyra, az neked milyen lesz?
máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%

HIV, HPV, HSV-2, apajegyek. Ez vár. Gondolom az ágyban sem egy virtuóz. Sajnálom, hogy rosszul választottál


Ezért nem szabad beleesni az elsőbe

máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Azt elmondom, hogy ha arról lenne szó , hogy össze vissza akarna szexelni durván hangzik , de megtehetné és meg is teheti bár ez így nagyon lebutított verzió. Mint írtam az hogy arról az oldalról szexel az engem teljes mértékben hidegen hagy. Az hogy kivel , hogy és milyen formában csinálja nem érdekel. Vigyázzon a biztonságra és kész. Én nem vagyok férfi ha fejre állok sem. De még ígyis minimum heti 2-3 alkalommal szexelünk. Az egy másfajta élvezet.



A másik válaszolónak. Leültünk és beszélgettünk erről. És pont ez az, hogy nem akar fájdalmat okozni. És nem tudja mit tegyen. Nem tudja ki ő ennyi idő után

máj. 3. 09:54
 10/31 A kérdező kommentje:
És azt hozzá teszem! Rengetegszer elmondja , hogy fél. Fél hogy mi lesz ha élvezd érezni valaki iránt valamit. Mert fél , hogy akkor milessz velünk
máj. 3. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!