Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szoktatok készülni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok készülni hookupra?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha Grindr-en elhívtok valakit magatokhoz szexre, hogyan készültök rá? Alkoholos üdítőt, bort, füvet, óvszert, síkosítót, tiszta törölközőt mindig tartok itthon. Tusolóhoz vegyek speciális fejet, hogy a passzív ki tudja mosni magát, vagy teljesen felesleges? Legyen bekészítve pl. rugóskés, ha rosszul sülne el valami?


Sosem csináltam még ilyet, mindig én jártam prostikhoz, nem tudom hogy megy ez.



ápr. 30. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Drog és rugós kés... Hozzád sem megyek.
ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Az csak a vendégeknek van, én nem élek vele, a kés pedig minimális biztonságérzetet ad, egyik sem illegális ahol élek.
ápr. 30. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok. Lezuhanyzom, előkészülök análra is, gumi, síkosító van nálam. Tiszta törülköző van nálam, többféle tusfürdő, sampon stb., hogy a partnerem is le tudjon tussolni, és komfortosabb legyen neki. Alkoholos üdítő az alkalomszerű, ha van, van, ha nincs, akkor megelégszünk a sima üdítővel. Az éjjeliszekrényemen mindig van citromos víz, és ha jönnek, akkor két pohár. Önvédelmi eszközre nincs szükségem, gyerekkorom óta küzdősportolok, jó eséllyel meg tudom magam védeni eszköz nélkül is, ha meg nem, ami persze benne van a pakliban, mindenkit el lehet intézni, ha nagyon akarják, akkor teljesen mindegy, hogy van-e nálam eszköz vagy nincs.
máj. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én csak annyit kérdeznék mi az a hookup? 😅
máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Magyarul már nem is tudtok? Én se tudom mi a 🌴sz az a hookup
máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Gázsprayt vagy kést én is készítek mindig elő, nem tudni mennyire elmebeteg a másik xd
máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Hookup=alkalmi randi, már angolul se tud senki?
máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

"egyik sem illegális ahol élek."


Akkor tedd fel a kérdésed ott, ahol élsz.

máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Síkosító és gumióvszer. Nedves törlő vagy papír. Törölköző, üdítő/víz sör + tömény behűtve. Fű/egyéb az alkalomszerű. Baseball ütő az àgy alatt(akár többcélú hasznàlatra is megfelelő), boxer és spray különböző helyeken elrejtve.

Kb ennyi.

máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, hogy mi az a "hookup", amiről vakerálsz.

--> Már magyarul sem tudja magát kifejezni senki - reagálva más válaszára is, akik szintén nem tudták, hogy miről beszélsz.


"Alkalmi randira" rég készültem föl, de legyen otthon sör (alkoholmentes is); valami üdítő, egy tartalék doboz cigaretta.


Pótkulcsokat egy fiókba eldugni, a kijutáshoz azt a kulcscsomót, amivel beengedtem, látható helyre rakni.



Megjegyzés: nem árt, ha van egy kis kaja a hűtőben, hátha megéhezne.

A mi országunkban a víz mindenhol minőségi, fű nem nő az erkélyen, s a közbiztonság olyan, hogy nem is kell semmiféle kés tartásán gondolkodni. Persze van nálam mindig egy kis bicska, de ha valaki nagyon kellemetlenkedne, úgysem tartaná vissza egy rugós kés sem.


Nem tudom, a ti országtokban milyen a közbiztonság, de a pián és tartalék cigin kívül semmiféle önvédelmi eszközt sem kell itthon tartani, ha ilyen találkozóra készülne bárki is.


Ha meg büdösnek ítéled, lehet javasolni egy kellemes, közös zuhanyzást.

máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!