Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Lehet szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet szerelmes vagyok a legjobb haveromba?

Figyelt kérdés
A legjobb haveromat már évek óta ismerem(kiskorom óta) , de eddig még ilyeneket nem éreztem iránta. Szoktunk viccből "buzulni", szerintem vágjátok hogy értem, minden barátságban előfordul ilyen. De én valamiért ezt a "buzulást" nem viccből gondolom, néha élvezem... Meg valamiért furcsa , de jó érzés van a gyomromban amikor a haverommal vagyok. Nem tudom ez mégis mit jelent, szerelmes lennék belé?
márc. 2. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szoktunk viccből "buzulni", szerintem vágjátok hogy értem, minden barátságban előfordul ilyen."


Ez konkrétan mit jelent? Szerintem ez már "túl a barátságon" sztori lesz. :)

márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából szoktak olyan barátságok lenni ahol "buzulnak az emberek", pl: megfogják egymást combját, seggét, viccből majdnem csókolóznak, egymás ölébe ülnek, fogják egymás kezét stb érted. De mindezt csak viccből.
márc. 2. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom biszex vagy, ha nok is tetszenek.
márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Furán működik a szexualitás. Ha sok oxitocin termelődik az agyban, akkor a létrejövő önkéntelen testi tüneteket könnyen minősíthetjük "szerelemnek", szexuális vonzódásnak, holott erről szó nincs. Bár életkorodat nem írod le, de tudd be az érzéseidet a hormonális hatásoknak.
márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok..
márc. 2. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha hetero hagyd beken, ha ugy gondolod biszex/meleg egy probat meger, de lehet belebukik a baratsagotok
márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 everlight ***** válasza:
100%
Ne ronts el egy barátságot ,valószínűleg szexuális vonzalom amit érzel nem szerelem.
márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Iszogassatok es ha tobbet ivott, deritsd ki.
márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

#8

Nem vehet piát a boltban. :)

márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 azért ez nem mindenhol ígaz.
márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!