Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy férfi nem hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem hajlandó velem szeretkezni, csak azért mert én is fiú vagyok, akkor tulajdonképpen diszkriminál? Rasszista? 18/f

Figyelt kérdés
febr. 29. 12:16
1 2 3
 11/22 Jani Belucci ***** válasza:
88%
Te is tudod, hogy hülyeség amit kérdezel. Akkor meg minek? Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel akar szexelni, és ez üt minden mást. Ha nem akarsz feketével szexelni pl, az is szíved joga.
febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De az volt a baja, hogy fiú vagyok.
febr. 29. 16:37
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező hány éves vagy? Mutasd már meg a segged , megmondom tényleg olyan jó-e
febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Bocs a korod ki van írva
febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha már 18 éves vagy, meg kellene tanulnod mit jelentenek a nemek (tudod, a lány, a fiu, stb.) és mit jelent a rassz kifejezések. Ha sikerült megtanulnod és használnod ezeket a fogalmakat akkor fogalmazd meg ujra a kérdésedet! (Talán lesz értelme is?)
febr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Trollkodik, ennyire hülye senki nem lehet.
febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Beperelheted

Majd a bíró fog megb4szni

febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
kamu story
márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Csak akkor rasszista ha te afro amerikai vagy o meg fehér es azt mondja hogy "azert nem dugok veled mert fekete vagy"
márc. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
És ha én fehér, ő meg fekete? Akkor is?
márc. 1. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!