Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha egy férfi épp aktus közben tulajdonképp "elveszlik" az adott félbe?? (Egy kissé bővebb kifejtésem lentebb!)

Figyelt kérdés

Ismerek egy nőt akivel kimondottan csak szex kapcsolat van köztünk.

Általában sokan viszik őt és persze sokszor.

Ettől eltekintve nagyon tiszta egéséges ápolt és higiénikus is a nő!

Viszont a helyzet az hogy ha aktusra kerül sor az én méretem mint vastagságra mind hosszra elveszlik benne!(nem birom irásba átadni mennyire szánalmasnak és kevésnek érzem ettől magam!)

Próbálkoztam nálla a doogy pózal is ahol épp csak a kupakom rakom be és a nyakát fogom(kissé szoratom) miközben a másik kezemmel a csipőjét markolom.

Eközben pl meg sem érezte ha beraktam a kupakom.

A technikával a merevedéssel az aktus közbeni idővel és nincs problémám!

Szimplán csak nem tudom hogyan oldhatnám meg egy nő kielégitését ilyen formában.

Milyen pózokat érdemes férfiként ki próbálni ekkora mérettel ?

Akkár privát válaszonat is várok.

Egyébként 15cm hosszú és 4cm széles.


2022. márc. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan nővel kéne lenni akit már agyon járattak...hogy lehetne megoldani? Ha 3 néger keféli lehet ahhoz van szokva.
2022. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A méreteid átlagosan jók, jelenleg egyértelműen nem passzoltok össze. Ha fontos a kapcsolat fenntartása, a nőnek érdemes foglalkozni a hüvelyizmaival. Kegel gyakorlatok, hüvelytorna segíthet az összecsiszolódásban.
2022. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy naiv vagyok.

De ezek szerint tényleg ennyire fontos a méret ?

2022. márc. 12. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból fontos a méret, hogy a méreteitek passzoljanak egymáshoz. Furcsa példa de gondolj a tollbetétekre. A toll maga egy kiváló toll. A tollbetét is működik. Csak éppen az adott tollba nem illik tökéletesen. Van ilyen
2022. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont 15/4, és több nagyon tág partnerem is volt, nem ritka ez nőknél. Ennek ellenére tudtuk élvezni az együttlétet, megfelelő póz és izgalmi állapot kell hozzá. De hosszútávon tényleg problémás lehet egy ilyen kapcsolat, ahogy a farkam nem tölti ki rendesen a hüvelyét.
2022. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!