Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mi lehet "ijesztő" abban, amikor először bujtok össze valakivel?

Figyelt kérdés

Itt nem az első szexuális együttlétre gondolok, hanem arra, hogy ha új pasival jutok el oda akár tapasztalt emberként, több lánytól is hallottam hogy kicsit "félnek" tőle.

Milyen gyökerei vannak ennek?



2022. febr. 28. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl.nagyon erős a szőrzetem,és hiába van a lábam frissen borotválva,érződik a simításán,hogy érdes. Nem tudom ez miként hat rá?
2022. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az újtól mindig tart az ember,nem csak a szexben hanem az élet más területein is.Gondolj arra ha munkahelyet váltasz,új autó.lakás,vagy bármi.Visszatérve a témához,tetszik vajon a testem?Ő test emilyen?Mennyire lesz jó a szex? stb.ezek mindig az ember fejében vannak.
2022. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Hogy kihasználja szex es dobja.
2022. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fog neki tetszeni a testem, mennyire passzolunk a szexben
2022. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szexben mindkét fél valamennyire kiszolgáltatott helyzetben van. Pozíciók és lelki megnyilvánulás tekintetében is. Egy rossz mozdulat is képes félelmet kelteni vagy egy rossz mondat is lehet bántó.
2022. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, hát úgy minden
2022. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!