Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek körében tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek körében tényleg gyakoribb a nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés normális meleg van sajnos, ezt pedig melegként mondom. Nagy részük sír, hogy nincs párjuk, helyette olyan mantrákat nyomnak, hogy szeresd önmagad, sokkal fontosabb az, mint hogy kapcsolatban legyél...sokan aztan csodalkoznak, hogy napi szinten megy ki magukrol a kep az instara, a vilag penzet magukra koltik, meg sincs parkapcsolatuk. Nem tudom miert, de valamiert taszit, hogy sok meleg belso gyeremeke annyira el van hanyagolva, hogy az instan varjak a pozitiv visszacsatolasokat idegenektol, de ugyanakkor megy az onsajnaltatas, hogy jaj nincsen parjuk, mindenki csaj kihasznalja oket.


Szerintem igenis lehet part talalni, de gyakran muszaj visszavenni az egobol, es az önszeretet helyett vagy mellett a masikkal is foglalkozni. Hogy látjatok ezt?



febr. 16. 10:42
 1/7 Jani Belucci ***** válasza:
84%
Az biztos, hogy rányomja a bélyegét az ember személyiségére, ha gyerekként, kamaszként azt érzi folyamatosan, hogy más mint a többiek, és kevesebbet ér, csak azért mert meleg. A nárcizmus öngyűlöletből fakad.
febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok általánosítani, de a legtöbb ilyen magamutató melegnek nincsen párja, egyszerűen alkalmatlan komolyabb kötődésre.
febr. 16. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal.
febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

A magamutogató, vagy nárcisztikus melegeknek akkor van párja,ha talál olyat,akit befolyásolhat és magához köthet.

A legjobb barátom is egy ilyen ember párja,sajnos az egyéniségére ez annyira kihat,hogy már velem nem is "ér rá" találkozni. Néha vakkant valamit írásban és ennyi. Szomorú vagyok,de mikor figyelmeztettem,akkor védte,mint a sárkány annak ellenére, hogy sokat panaszkodott rá.

De megírtam neki,aki barátságot dob el ilyen alakért, az nekem többet ne panaszkodjon semmiért.

febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
A magamutogató melegeket lehet látni sok helyen tv-ben is, de vannak a többiek, mint én pl. akik nem is nárcisztikusak és nem is magamutogatók. Annyi a különbség, hogy a "papagályokat" könnyebb észrevenni, de legalább annyi van, aki úgy éli az életét, mint bárki más.
febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a melegek jelentős része keveréke egy férfinak, egy nőnek és egy gyereknek. Nem túl jó kombináció, ezért van köztünk sok lelkinyomi.
febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont beskatulyázni nárciba passz... De alátámasztom, hogy sajnos sok mentális sérült meleg van... Akik nem tudnak helytállni saját boldogságukhoz és még másokat is tönkrevágnak.
febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!