Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az intézetekben/bentlakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intézetekben/bentlakásos sulikban/ kolikban miért sokkal gyakoribb hogy fiúk egymást elégítik ki?

Figyelt kérdés

Csak a szex hiány az oka, vagy ők bent biszexé/meleggé válnak?

Ha valakinek volt/van hasonló élménye kérem írjon, fontos lenne



2020. jún. 3. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Írj privátot!
2020. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem túl sok meleg ételt adnak nekik
2020. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
koedukált koliba vagyok, elég sokmindent tudok a fiúkról🤣és hát a koli sokmindenre képes, ettől függetlenül nem válnak biszexé/meleggé, bár ahol én vagyok, ott általában megoldják maguknak, max annyi, hogy közösen csinálják🤣
2020. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

A család hiánya az oka. Aki családban nő fel annak is hiányzik a szex - ki is veri naponta tucatnyiszor.

Eleve hátrányos "közegből" (sokszor bántalmazó családból) kerülnek intézetbe, mentálisan sérültek, s az intézeti "nevelés" nem tudja pótolni a családot. Sok pubertás korú fiatal egy helyre összezárva, a normál társadalmi mintáktól eltérő szocializációval, apakép nélkül akihez fordulni tudna - táptalaj bármilyen szexuális deviancia kialakulásának (és az agressziónak is). Ettől még nem lesz minden intézetis meleg, vagy bűnöző, de más társadalmi csoportokhoz képest felülreprezentáltabb az arányuk.

2020. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kisördög1 ***** válasza:
92%
Össze vannak zárva, dolgoznak a hormonok és a kiváncsiság.
2020. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Öhm 2-es vagyok...

Csak viccelődni akartam, sajnálom...

Ha ez úgy jött le, hogy a melegeket szidom, nem akartam... sőt! Én szeretem is a melegeket

Bocsánat akit megbántottam vagy ilyenek 😅😕

2020. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

#3 Szép tudományosan hangzik, amit írtál. Nagy kár, hogy nem sok valóságtartalma van. :D


A helyzet a következő... Amiről te beszélsz, hogy a szociális helyzet hajlamosítana erre-arra, azt szociális vulnerabilitásnak hívjuk. Tehát vannak olyan kórképek, amelyek kialakulásában a szociális helyzet jelentősebb táptalajt nyújt. Ezek különösen szorongásos- és affektív zavarok, aminek aztán a magatartásban lehetnek érdekesebb vetületei, pl. agresszívabb magatartás, ahogy ezt nagyon helyesen le is írtad.


A többinél viszont fogalmi zavarok vannak, nem kicsik. Menjünk szépen sorban.


-szocializáció: a szocializáció tulajdonképpen azt a folyamatot jelöli, amely az egyénből tanulási folyamat által érett, a társadalomba beilleszkedni képes személyt termel ki. Eddig tiszta. És a szexuális magatartásnak vannak is zömmel szocializáció által nyert mintái, ilyen pl. az intimitás szóban és tettekben. Azonban a magatartásunkat mélyebben nemcsak a szocializáció által nyert minták, hanem ösztönös, öröklött késztetések is alakítják, és leginkább ezek.

Az, hogy fiúra/lányra áll fel valakinek, az pl. egy ilyen dolog. :D És lehet mondani, hogy az a rohadt meleglobbi és elfajzott modern világ, elárulom, már Freud is ebben hitt, akkor pedig gyanítom, még nem volt olyan jelentékeny a meleglobbi. xD


Van egy megfigyelhető jelenség, amiről te is beszélsz, ez a pszeudo-homoszexualitás, ami viszonylag ritkán alakul ki, és akkor, mikor valamilyen oknál fogva sok azonos nemű van sok ideig nagyjából ugyanott. Erről tudni kell, hogy a fenti állapot megszűnésével maga a pszeudo-homoszexualitás is megszűnik.

2020. jún. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy barátom, több évig csak fiú bentlakásos suliba járt és amit a 4. írt tökéletesen igaz. Valóban a többség olyan családból származik, akiknek bár van pénzük mégis egy ilyen iskolába jobb helyük van mint otthon és úgy hogy csak egy hónapig láthatják a szüleiket nem alakul ki igazi kapcsolat sose köztük. Az egyetlen bizalmas társuk az érzelmileg ugyanannyira labilis szobatársuk szóval valóban a szexuális deviancia és egyéb mentális problémák nem ritkák.
2020. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Rossz az alapfeltevés, az ilyen helyeken sem gyakoribb, hogy fiúk egymást elégítenék ki, csak itt a gyakorikérdésekre ír ki valaki gyakran ilyen kérdést.
2020. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De mindenképp gyakoribb, ezt tudom

Csak ezek szerint az oka bonyolult

2020. jún. 5. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!