Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora baj az, ha szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora baj az, ha szeretem, ha dicsérnek és ezért bárkinek képes vagyok fotókon keresztül mutogtni magam? Ffi bi

Figyelt kérdés
febr. 12. 13:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Egy képet se kaptam sajnos....
júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nana, aki kulturáltan kért, az kapott is, ahogy már te is, #31!
júl. 12. 16:34
 33/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi gond, amíg tisztában vagy vele, hogy ez esetlegesen kockázattal jár, de vállalod.

Plusz ez azt jelenti, hogy számodra a dicsérő szavak (a szeretetnyelvek egyike) fontos (Vica versa- feltehetőleg), ezzel én is így vagyok.

A képre/képekre engem is kíváncsivá tettél

júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Elég beteges. Ahelyett, hogy mutogatod l, ezzel megalázva magad, inkább fel kellene keresned egy pszichológust akivel dolgozhattok a komplexusaidon, a megfelelési kényszereden, +fejleszteni kellene az önbecsülésed, önértékelésed, valamint felszínre hozni és feldolgozni a tudat alatti frusztrációidat.
júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Szívesen ajánlom figyelmedbe, mielőtt 10-edjére is kiemelnéd ezt a kérdést... <3

[link]

júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Na nézzük, valóban olyan jó-e az a thest! ;)
aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!