Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel lehet otthon maszturbáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet otthon maszturbálni? (Ami otthon található)

Figyelt kérdés
Anális használatra

febr. 8. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjaid
febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

A leg kézenfekvőbb ami megfordul egy háztartásban és nem túl feltűnő ha nálad van az egy répa, esetleg uborka. Banánt nem ajánlom mert könnyen beléd törik. Gumit húzzál rájuk. Én pl tizen x éves suttyúként mikor próbálkoztam a prosztata izgatással akkor mindent felhasználtam ami otthon volt. Járt már a seggemben pl olyan merőkanál aminek vastag műanyag nyele volt, klopfoló kalapács nyele és hasonlók. Anyád hajhabos flakonjára figyelj mert ha benned esik le a kupakja akkor lesz mit kimagyaráznod.

Amúgy meg egy egyszerű gagyi vibrátor pár ezer ft. Az elsőt én is postán maradó csomagként kértem szomszéd kis településre, vagy gls csomagpont stb..

febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!