Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túlzás lenne elvégeztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás lenne elvégeztetni OraQuick otthoni használatra alkalmas gyors HIV tesztet egy potenciális hookup partnerrel szex elött?

Figyelt kérdés
Használnánk gumit análhoz, orálhoz és rimminghez nem, tudom hogy alacsony a rizikója hogy olyan úton terjedjen de mégis biztosra szeretnék menni, és szorongok a HIV miatt. Van OraQuick tesztem, nem kell hozzá vér, csak az ínyröl kell venni kis törletet, és 20 perc alatt meg az eredmény. Olyan mint a COVID otthoni teszt. Nem tudom hogy hogyan hozzam fel neki, hogy szorongok a HIV miatt, és félek hogy elmegy a kedve az egésztöl. Vagy csak kínáljam fel neki mint opciót, hogy ha megcsinálná akkor ellazultabb lennék? Vagy alapból túlzás?
febr. 5. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nekem lenne ilyen tesztem siman megcsinaltatnam. Es, be se sertodnek rajta, hisz te is megcsinálod, igy en is nyugodtabban szexelnek veled. Ha mindenki ilyen lenne, kevesebb nemibeteg lenne...
febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy az elsö válasz rögtön ilyen, köszönöm! Egészségügyi szorongásom is van amit jól tudok kezelni az életben, tehát semmi túlzás de az ismerkedés terén, lényegében csakis a HIV miatt megnehezíti a helyzetem. Nem tudom hogy hozzam fel neki, már írunk egy ideje de még nem találkoztunk, mindketten vonzónak találjuk egymást.
febr. 5. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkepp hozd fel neki, mielott talalkoztok. Mondd azt neki, hogy szamodra fontos mindkettotok egeszsege.
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan örülnék ilyen partnernek. Én is ettől félek. Felesbe fizetném is ha ilyennel állna elő a hookup partner.
febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt hozzáállás, pillanatig se sértődnék meg, támogatnám az ötletet. Minimális rizikó marad az ablakperiódus miatt, de az talán elenyésző
febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is szorongtam sokat a HIV miatt. Szerintem a PreP a megoldás. Mivel, ha szeded 99%-al csökkenti a kockázatot, hogy elkapd. Óvszerel kombinálva/vagy csak orállal, az esély 0. És ez a legbiztosabb megoldás, mivel nem kell kínos helyzetbe hozd magad a tesztel, ami amúgy lehet hogy még nem mutatja ki, vagy pont falspozitív eredményt ad.


A greencrosspharmacy online-ról be lehet rendelni az EU bármely országába, akár UK-n keresztül és nem horribilis áron.


Viszont az oráltól az esély szinte 0%, azt is javasolják, hogy erre ne szedjenek Prepet. Az análnál, pedig a gumi jól véd. Szóval ilyen esetben a kockázat minimális így is, szóval nem sok oka van az aggódásnak.

febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van a parodnak valamilyen apro serulese a szajaban, ugyanugy fertozo oraltol is a HIV. Es nem fogod atkutatni szex elott lampaval...
febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, meglepödtem hogy ennyien támogatnák az ötletem. Ez kicsit bátorít abban hogy ezt kommunikáljam a jövendöbeli partnereimnek, szerintem ha valakivel tényleg megéri együtt lennem az valószinüleg nem fog elrettenni attól hogy elvégezzük ezt a gyors tesztet. A költséget is én állnám, nekem ennyit mindenképp megér a biztonság és segítene mindenképp lazábbnak is lennem.

Prepet a mellékhatások miatt nem szeretném szedni (csontritkulás, ez se kell hogy legyen, de ott van a mellékhatások között), ha ez az egy lehetséges mellékhatása nem lenne, akkor talán még hajlandó is lennék szedni. Látjátok, én mondom nektek tényleg sz*r az élet ezzel a fajta szorongással. :D

Ha sérülése lenne a szájában, akkor nekem is kéne szintén sérülésnek lennie a számban, hogy sikerüljön a vérembe kerülnie, a nyál semlegesíti, ugyhogy mindkettönknek kéne hogy legyen sérülése, erre azért tényleg kicsi szerintem az esély. Valoszinüleg érezhetö lenne a sérülés, szerintem ilyen felületes sérülések nem jelentenek veszélyt, csak ha tényleg nyílt vérzö sebröl van szó. Vagyis remélem :D

Tudom hogy crazy vagyok, de örülök hogy mégis vannak akik nem tartanak annyira bolondnak, mint ahogy a kommentekböl olvastam. Szerintem felvetem mint ötletet hogy mit gondolna ha elvégeznénk mindketten a tesztet, ha nem hajlandó akkor lehet meg se érte volna vele lennem.

febr. 7. 17:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok, a kiszemelt személlyel elvégeztük közösen a tesztet és nem volt probléma, megnyugodtam és sikerült lazábbnak lennem, istenit szexeltünk :D
febr. 12. 19:00
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetesen análnál továbbra is gumit használtunk. Ez csak amolyan plusz biztonság volt számomra.
febr. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!