Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A (potenciális) párodtól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (potenciális) párodtól mennyire várod el, hogy tudjon főzni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2020. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem várom el Tőle, de ha tud(na) főzni, az plusz pont lenne. Próbáltam megtanítani Őt főzni, de rá kellett jönnöm az évek alatt, hogy reménytelen. Amit megtanítottam neki korábban, 1 hét múlva elfelejtette. Mindent. A legalapvetőbb, legegyszerűbb alapműveleteket is. Egyszerűen semmi érzéke nincs hozzá. Nulla. Jó lenne, ha tudna főzni, mert megkönnyítené néha a dolgom (pl. ha nagyon beteg vagyok), de be kellett látnom, hogy ez az én feladatom marad, amíg együtt vagyunk. Viszont Ő meg másban jó, amihez meg én nem értek (elektromos kütyük, számtech, ilyesmi), így kiegészítjük egymást. Szóval nem várom el tőle, de néha jól jönne, ha tudna főzni. Mindenképpen plusz pont lenne.
2020. dec. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Semennyire.

Társat keresek, nem bejárónőt.

2020. dec. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálam sem lenne elvárás, hogy tudjon főzni, (természetesen előny lenne, ha tudna) de az igen, hogy valami máshoz értsen vagy vállalja magára. Én főznék (mert én tudok) ő meg csinálna mást. Csak vegye ki a részét ő is, ez a lényeg.
2020. dec. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Mikor volt párom, akkor a legnagyobb öröm az volt,ha láttam a szemén, mennyire örul ha finom ebéddel, vagy vacsorával vártam. Mindig megbeszéltuk,mit főzzek,de volt, hogy meglepetés volt. De nekem nagy öröm volt neki főzni.

Hallgatólagosan kialakult az "elosztás", ki minek a mestere.Ő a számítástechnika,telefonok világában volt profi.Vásárlásban,főzésben, illetve ugyintézésben pedig én, mivel idősebb és gyakorlottabb voltam.

Takarítást pedig közösen csináltuk, mivel én pl porszívózni nem szeretek.

Ha lenne párom, akkor karácsonykor biztosan szép vacsorával kedveskednék neki.....

2020. dec. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem elvárás, de szarul járnánk, mert én se tudok. Azért bőven el tudom képzelni, hogy ezeknek a közös konyhai bénázásoknak néha ehető eredményük lenne, de ha nem, akkor is marad a közös élmény, röhögés, és a végén úgyis szex. Vagy a közepén. Vagy az elején :D Mindjárt rájövök, hogy szeretek főzi... még ha nem is tudok :D
2020. dec. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Aktív létemre nálunk ez nem volt szempont.

Nem tudtam de szép lassan megtanulom,

2020. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem varom el,de azert orulok,hogy a parom tud fozni:)
2020. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, mivel én imádok főzni, szóval majd megcsinálom én ha úgy alakul :D.
2020. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
elvárom, szolgáljon ki, végül is ha ő a nő szerepben van akkor igen is főzzön meg mindent én meg virítom a zsetont annyi a minimum ha eltartom akkro bevásárol és főz is, a házimunkáról nem is beszélve...épp elég a sok stressz nekem melóban , nem kell hogy még utána én kezdjek neki főzőcskézni
2020. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!