Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nézi le (?) sok meleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le (?) sok meleg a transz nőket, vagy csak azokat, akik crossdresserkednek? Illetve azokat akik vonzódnak hozzájuk?

Figyelt kérdés

jan. 6. 22:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

A homoszexualitás mindig volt és lesz is. A legtöbb esetben nem az egyénen múlik.

A többi az nem normális viselkedés, vagy pszichiátriai eset.

A lmbtqhdwszefv tököm tudja .... összemossa az összes agymenéssel

jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

Na igen, a shemale-ek, akiktől még az előző napi kaja is visszajön belőlem.


Mindenki úgy korcsosul, ahogy akar, csak engem ne említsenek egy lapon velük.

jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%
Női felsőtest, férfi alsótest, hát nem undorító? Sokszor meg az öltözködésük is!
jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

"akik azt sem tudják, hogy fiúk-e vagy lányok"

Kiről van szó?


"És a transz nök vajon homoszexuálisnak tartják magukat?"

Úgy, mint a nem transzok.

jan. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Jani Belucci ***** válasza:
96%
Ugyanazért, amiért a heterók is. Csak azért mert valaki meleg, nem lesz automatikusan elfogadó mindenkivel szemben.
jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

Én egyáltalán nem nézem le a transz nőket, biztos borzalmas hogy a tested nem olyan, mint a lelked. Akit lenézek az Noryna Diamond meg az összes ilyen magát transznak mondó parókás k@csög, akik tevékenysége kártékony és kontraproduktív. Ugyanezt gondolom még sok olyan InFlUeNcErRőL, akiket fiataok néznek és azt hiszik, hogy a valóságban is ilyen egy meleg férfi. Szóval igen, vannak bajok.


Ami a CD-ket illeti. Én nem nézek le senkit, de saját általános tapasztalatom, hogy ezek a figurák erőszakosak és még idióták is. Mikor pl. a profilomba le van írva magyarul és világosan, hogy női ruha nem érdekel és felmegyek valakihez és rózsaszín neglizsében nyit ajtót, az tényleg mit vár? Sarkon fordulok és elmegyek. Meg mikor levelezek valakivel és négy üzenetváltás után csak bedobja, hogy csipkés tangát meg combfixet felvehet-e. De kikéri magának, ha letiltják.


Pedig lehetne igényesen is csinálni. Lady Dömper ugyan nem a tipikus drag queen, hiszen ő már számtalanszor nyilatkozta, hogy részéről ez inkább egy fricska, paródia, lehet szeretni-nem szeretni, én jól szórakozom a videókon (élőben még nem volt szerencsém). De a drag queen műfajnak is vissza lehetne adni a régi színvonalát, mert a magyar felhozatalban is voltak nagyon jók.

jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg azért amiért a társadalomban elterjedt az a tévhit, hogy a transznemű nő, az a szakállas, borostás nagy macis szőrős pasi aki felvesz egy rózsaszín tütüt meg valami magassarkút és akkor ő nő...


Egy homoszexuális férfi -gondolom én, mint transznemű nő-, a maszkulin jegyekhez és megjelenéshez fog vonzódni, ha a férfiakat szereti akkor a férfiasság jegyeit keresi. Egy normális transz lánynál pedig az egyetlen férfiasságra utaló jel az a pénisze. Én anno elkövettem azt a hibát, miután a ciszheteró társkereső appokon folyamatos megaláztatás és verbális bántalmazás ért, hogy regisztráltam homoszexuális oldalakra -mivel biszex vagyok, bár megjegyzem a nemi identitás és a szexuális identitás két külön dolog és nincs köze egymáshoz- és az egyik oldalon meglepődtem, hogy mennyi heteró ember van fent akik direkt transz lányokat kerestek (az úgynevezett chaser fetisizáló barmok), illetve a másik meglepődés, hogy vajon miért terjedt el ez a szokás, hogy a transz NŐ aki NŐIESEN néz ki, és NŐNEK érzi magát miért van begyömöszölve a homoszexuális férfiak férfiakat keresnek kategóriába...


Amúgy eddigi tapasztalatom alapján a heteró emberek sokkal lenézőbbek tudnak lenni és agresszívak, mint a homoszexuális emberek. Ott ha nincs érdeklődés akkor nincs és kész. A heteróknál viszont elég elterjedt, hogy rámír az illető majd amikor realizálja, hogy összetörtem az egóját mert transz vagyok agresszióba, lenéző, mocskondírozó üzemmódba vált át. Pedig oda van írva, nem árulok zsákba macskát.

jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%

#17

Előtted író voltam.


A középső bekezdésedre reflektálva, szerintem azért próbálkoznak inkább a homo kategóriában, mert arról meg egy olyan kép él, hogy a homoszexualitás önmagában egy szubkultúra és nagyobb sikerrel elfogadják. Mert hogy van ez a szivárványos baromság, hogy akkor aki b#zi az egyből szereti az egész világot. Én nem azért fogadok el valakit mert transz és akkor mi társadalom kitaszítottjai tartsunk össze, hanem mert egy kedves, rendes ember, akivel jót tudok beszélgetni. Aztán milye van a lába között innentől kezdve meg nem érdekel, nem feleségül kell vennem csak normálisan viselkednem.


Na ezt keverik össze rengetegen. Aki transz gondolom valami hasonlóért lép a homo kategóriába és nem a heteróba.


Ami meg az elfogadást illeti, nem azzal van a baj, hogy egy transz nő belép a homo kategóriába, hanem azzal, hogy a "transz nő" valójában egy igénytelen szánalomsziget. Olcsó, műanyag paróka, valami nyugati aluljárós combfix ráhúzva a szőrös csülkére, és hidd el nekem, a legtöbbnek a képén valami be van dugva a seggükbe, vagy egy műbránert szopnak. És így valljuk be, nehéz bárkiben szimpátiát ébreszteni mindenféle gender és identitáskérdés nélkül is (biztos van aki erre bukik). Akikről írtam Crossdresserekről, ugyanez a kategória.


Ha egy hetero meg bánt téged, kedves 17-es, ne vedd magadra! Valószínűleg a legboldogtalanabb ember a világon, mert magának sem akarja bevallani, hogy szívesebben fugázna ki egy csávót. Az ilyenek nem transzgyűlölő heterók, hanem látens melegek meg biszexek. Vagy csak simán pajtában nevelték.

jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Nos igen, erről nekem megvan a saját véleményem és a saját kis gyűlölködésem -igen, én sem vagyok tökéletes-. Nem az embert gyűlölöm, mert elfogadó vagyok, de amit leírtál: " Olcsó, műanyag paróka, valami nyugati aluljárós combfix ráhúzva a szőrös csülkére, és hidd el nekem, a legtöbbnek a képén valami be van dugva a seggükbe, vagy egy műbránert szopnak." És akkor ő transz mert tanga van rajta meg az olcsó paróka.


Én értem, hogy nem mindenki tudja pl a hormonkezelést állni, papírokat megszerezni de valami igényesség lehetne azért. Bár sokszor szerintem a tudatlansággal társul és ez a baj. Egy magyar BDSM társkeresőn hasonló a probléma. Regisztrál ez a parokás szőrös ember, beállítja, hogy ő transznemű majd a bemutatkozásba beleírja, hogy ő amúgy férfi csak szeret nőnek öltözni. És akkor a nagy átlag ezt látja, hogy transz = női ruhás férfi. És a szomorú, hogy aki benne van esetleg ebben a helyzetben még ő sem tudja, mi az a transznemű és a transzvesztita.


Szóval az általános intelligencia hiánya a legnagyobb probléma szerintem minden oldalról.


Amúgy a leszbikusok sem mások sajnos. Voltam már olyan leszbikus buliban ahol mindenki kedves volt, befogadó és örültek neki, hogy elmentem, majd a másik helyen nem akartak beengedni és kikérték maguknak, hogy mit képzelek. De megintcsak...gondolom ez azért mindenhol felmerül. Mindenki utál és lenéz mindenkit :D

jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Én transz vagyok, de hazudnék ha azt mondanám hogy nem értem az okát. Megpróbálom összefoglalni én hogy látom a dolgokat, és utána lehet az elméletemet alkotó elemeire bontani, nem egyetérteni vele vagy kijavítani.

Az olyan, szubjektív és irreleváns érveket, mint hogy valami "gusztustalan" vagy "nem megszokott" én most elengedném. Nagyon sok mindenre lehet ezt mondani. Többek között azokra is, akiknek sokszor elhangzik a szájából. Megpróbálom más oldalról felépíteni a dolgokat. Aztán ahogy említettem lehet konstruktívan lerombolni, belekötni.


A gender dysphoria a body dysphoria egyik alfaja. Azaz bizony mentális betegség. Attól, hogy valaki (pl én is) ebben szenved, még ezt be lehet látni. Jelenleg a szakértők szerint amennyiben a társadalom elfogadó, úgy a legjobb módszer eme betegség kezelésére az, hogyha a betegség enyhítése céljából közelebb hozzák a valós másodlagos nemi jellegeket az elme által festett önképhez. Ezen is lehet vitatkozni, hiszen paranoid skizofréniát se úgy kezeljük, hogy a páciens illúzióit megismerjük és a valóságot igazítjuk köréjük. Viszont mivel a gender dysphoria esetében olyan változtatásokról van szó, melyek első sorban a páciens testét és szokásait érintik, így amellett lehet érvelni hogy ha ez könnyít a helyzetükön, és nem árt vele másnak, akkor igazából miért ne lehetne jobb neki?


A probléma ott kezdődik, hogy ahhoz hogy valaki megfelelő minőségben tudja módosítani a másodlagos nemi jellegeit, azaz a születési nemétől eltérő kinézetre tegyen szert, hormonkezelésnek kell alámenni. Ennek biztonságáról ismét lehetne vitázni, de én annyiban hagynám, hogy amíg a páciens teljes egészében megismeri a veszélyeket és maga is megfelelő belátási képességekkel rendelkezik, addig legyen az ő dolga.


A probléma ott kezdődik, hogy a belátási képesség az után alakul ki elégséges szintre, miután egy pubertás végigment. Azaz, hogy valaki mondjuk sikeresen nőként reprezentálhassa magát a 20-as éveitől, ahoz az esetek túlnyomó többségében késő kivárni a 18-25 éves kort a hormonkezeléssel. Viszont egy 18-25 év alatti (értsd akár 8-12 évesek) azok bizony gyerekek. Nem elég érettek mentálisan hogy átlássák döntéseik súlyát. Sajnos ennek ellenére a transz közösségben sokan utólag tudják hogy a mostani vágyaikhoz azt a döntést kellett volna hozniuk gyerekként. És ezt szeretnék hogy megadatódjon a mostani gyerekeknek. Ez egy kedves gondolatként is felfogható. Viszont ha belegondolsz ez bőven elég arra hogy egy összezavarodott gyerek életét örökre tönkretegye. Ez egy olyan probléma, hogy mindkét oldal jót akar. De attól függően te hogy látod a dolgokat, a másiké kicsavart lehet. (Én is azon a véleményen vagyok, hogy gyereket ne hormonozzunk vagy hormon blokkolózzunk már.)


Másik probléma az, hogy az hogy ki transz és ki nem, nem köthető ahhoz, hogy átmegy-e a vizuális rostán vagy sem. Ugyanis sokan vannak akik ugyan ettől a mentális betegségtől szenvednek, de adottságaikból vagy késői felismerésből adódóan sose fognak megfelelően kinézni. Viszont ez arra is lehetőséget ad, hogy férfiként kicsit kinöveszd a hajad, össze copfold és ha azt a logikát követjük, hogy a transz nők azok nők és hogy ki transz az szubjektív tudatállapot függő, akkor bizony azonnal mehetsz a nőknek fenntartott helyekre. Sokaknak ez unszimpatikus. És sajnos nem alaptalan módon. Rengeteg visszaélés és szexuális zaklatás (akár erőszak is) volt ebből kifolyóan.


Ugyan ez a jelenség a sportokban részt vevő transzneműekkel. Csak azért, mert valaki elkezdett más ruhákat hordani, meg talán hormonkezelést, 10-20-30 vagy 40 év nem törlődik. És egyes jelentős különbségek a férfi és a női test között megmaradnak, amik unfair előnyt jelentenek. Így a női sportokban a transznők általában elsöprik a mezőnyt. Ez sem tetszik sokaknak.


A feminizmussal alapvetően nem összeegyeztethető a transznemű ideológia. Hiszen "ha a nem csak annyit jelent, hogy minek érzed magad, akkor mi a feministák problémája? Csak érezzék férfinak magukat és viselkedjenek férfiként."


Létezik egy Transmaxxing nevű irányzat, akik transzneműséget "eszközként" szeretnék felhasználni. Az ő ötletük az, hogy ha nem megy a párszerzés férfiként, akkor transzneműek lesznek és vagy transz-leszbikusként a nőknél vagy sima transz-ként férfiaknál próbálnak szerencsét. Ehez hozzá kell tenni hogy vannak akiknek a transzok jönnek be. Őket chasereknek hívják. Ők a transz közösségben meg vannak vetve általában, mert a transz nők olyan férfit vagy nőt keresnek akik rájuk nőként gondolnak és nem transz-nőként. Csak az a bibi itt, hogy akinek egy férfi vagy egy nő kell, az olyat próbál meg szerezni. Szóval ez is ilyen önmagát tökön szúrós felfogás.


A transmaxxing kimondottan azért fenyegető egyesek számára, mert ezek a srácok társadalmi státusz javításának céljára változtatják meg az életüket. Na most ha a nők el vannak nyomva, akkor ha nőként kezel a társadalom az lenne a logikus hogy rosszabbul járok. Viszont nagy mennyiségben az ellenkezőjéről számolnak be a transmaxxerek. Hogy ez kamu propaganda a részükről vagy igaz, azt döntse el mindenki magának.

Van olyan aki nyíltan ki is mondja hogy a csajoknak sokkal több az értékük a szexuális piacon. És a férfiak akik transzok lesznek pusztán ebből szeretnének maguknak egy szeletet. Mások nem szűkítik le pusztán a szexuális piacra ezt a dolgot.


És végül azért sem szereti a T-t az LGB többi betűje, mert sokszor a gender dysphoria más mentális betegségekkel és folyamatos önmarcangolással jár. Emiatt akik ebben szenvednek, bizony kevésbé stabilak mentálisan. És hát történnek dolgok, amik a hírekbe is bekerülnek. Az átlag ember pedig az egész LGBT-t ezzel fogja azonosítani. Mert az átlag embernek L=Bzi B=Bzi G=Bzi T=Bzi.

Így érthető hogy a balhéktól szeretnének elzárkózni azon LGBT tagok, akiket amúgy ez nem érint, nem kérték, csak a bajt hozza rájuk.


Emellett kismillió oka van még. Komplex téma. De így hirtelen legyen elég ennyi.

jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!