Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nézi le (?) sok meleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le (?) sok meleg a transz nőket, vagy csak azokat, akik crossdresserkednek? Illetve azokat akik vonzódnak hozzájuk?

Figyelt kérdés

jan. 6. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert azt szeretnék hogy inkább hozzájuk vonzódjanak.
jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Vannak elegen akik hozzájuk is vonzódnak.
jan. 6. 22:07
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Én azért nem szeretem őket, mert az ilyen hányinger kinézetű, feminim, elcseszett sminkű, ízlésficamos öltözködésű transz-crossidiótákkal azonosítja a többségi társadalom a hozzám hasonló normális melegeket is. Transz=elmebaj(f64.9 a betegség diagnózisának kódja). Lehet lepontozni, meg privátban szidni.
jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Kétségtelenül vannak olyanok is akiket leírtál, ők valóban inkább taszítóak. De igenis vannak köztük igényesek és szépek.

Amúgy ha már betegség, sokak szerint maga a homoszexualitás is az...

jan. 6. 22:24
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
A homoszexualitásnak nincs nemzetközi diagnóziskódja, a nemi diszfóriának van, tehát betegség. Van különbség. Nem is értem, hogy jönnek ők a meleg, leszbi, biszex táborhoz...?
jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a legtobb meleg undorodik a noi nem jellegektol (mell, punci es egyeb noiesse tevo dolgok), ezert nem tudnak azonosulni azzal, hogy egy srac olyan dolgokat aggat magara, amivel a melegek tobbsege szamara elveszti a vonzerejet. Es ez sajnos sok biszexualis eseteben is igaz, alatalaban ok sem szeretik vegyiteni. (En is bi vagyok, vagyok, es sok ilyen biszex sracot ismerek.) Sajnalom emiatt a transznemueket, de attol meg szerintem ez a fo oka a nepszerutlenseguknek.
jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

A melegek nem szeretik a nőket

Így értelemszerűen nem szeretik a nőnek öltözött férfiakat sem általában

Persze ez nem mindenkire igaz, de a többség így van vele

Az is zavarja a melegeket, hogy a transz kisebbség egyre nagyobb hangsúlyt kap és nagyon rossz a sajtójuk, és egybe mossák őket a melegekkel

jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem kellene a melegekkel egybemosni azokat, akik azt sem tudják, hogy fiúk-e vagy lányok. Semmi közünk hozzájuk.


Az LMBTQ valójában LMB, a többi csak elmebaj.

jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És a transz nök vajon homoszexuálisnak tartják magukat?
jan. 6. 23:04
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Miért? Mert nevetséges egy női melleket kifejlesztett farkas lény! Se nő, se férfi!
jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!