Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izzadtság- fétis létezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izzadtság- fétis létezik?

Figyelt kérdés
2023. dec. 30. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Szóval inkább fürödj!
2023. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Biztosan.


A múltkor olyat olvastam, hogy egy csaj férjhez ment egy fához!


Igen, fához. 😂


Ezek alapján én ma már semmin nem lepődök meg.

2023. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És íme a link! 😂


[link]

2023. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? Ha téged beindít, akkor az egy valid és létező fétis, legyen az bármi.
2023. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Vagyis konkrétan azt szeretem, ha leizzadta a pasi a dezodort, de már kezd izzadtságszaga lenni. Szóval így a deo meg az izzadtág édeskés keveréke az, ami be tud indítani. Amit rühellek az a seggszag, meg mosatlan hajszag.
2023. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ferromonok! Természetes biokémiai szexuális anyagok! Azokat a dezodor (sajnos) elnyomja, míg a természetes testszaggal átjön!


Szokták mondani, nagyon helyesen: szexuális értelemben két ember között megvan a kémia, vagy nincs meg?


Dezodorálás esetén fingod sem lesz, hogy megvan-e a kémia...


Nincs izzadságfétisem, viszont ha fürdés után is marad egy természetes testszag, és ha nincs mesterséges kémiai szer mint pl dezodor, az számomra az optimális oda-vissza.


Fürdés után, ha nincs kémiai szer, imádom a pénisz természetes illatát, az enyhe testszagot, de csak avval a férfival, akivel MEG VAN A KÉMIA! Mármint közte és köztem.


"Szagát se bírom" - szokták mondani, és ez a mondás alapvetően NEM arra vonatkozik, hogy "tuti nem fürdik a másik", hanem arra, hogy nem vagyunk hasonló hullámhosszon lelkileg és kémiailag.

2023. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6: baromság, amit írsz, azok a csajok akik bejöttek természetes illatra, pont azok estek érdeklödésben a legtávolabb tölem.
2023. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 egyáltalán nem baromság.

Ugyanis két ember között nem passzolhat minden!

Ha a természetes illat szexuális vonzalmat generál, az önmagáért beszél.

Ha meg más természetű vonzalmat, izgalmat generál a testszag, az más.

Ha meg pl a hobbi eltérő, az megintcsak más kérdés.


A ferromonok csakis a szexuális vonzalomról, vagy semlegességről, vagy taszításról árulkodnak. Másfajta érdeklődésről nem feltétlenül.

2023. dec. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szexuális vonzalmat bár generál, de kerülöm az olyan nöket akiknek tetszik az illatuk, mert független akarok maradni, és az olyan nö túl nagy veszély.
2023. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9, csak szólnék: meleg rovatba írtál. ;) Persze nekünk is nő - a farkunk egy jó pasitól. ;)
2023. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!