Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs a legtöbb 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a legtöbb 25 felettinek se helye találkozni?

Figyelt kérdés
Aktív vagyok és az esetek 99%-ban én szerzek lakást. De nem vágom mi miatt van hogy felnőtt embereknek nincs helye? Vagy csak kamu a többség mert nem akarja hogy tudja a másik a címét vagy ilyesmi?
2023. dec. 11. 00:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
120é max valami lepukkant lakasba lakhtasz c kornyéken
2023. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem gond. Felhozom. Csak nem értem. 25m2 ennyiért a belvárosban átlag. 90 volt 2 éve. Csak most emeltek. De mivel egy helyen vagyok 3 éve melóba is idén saját lakás a cél mert a törlesztő se lenne sokkal több. De nekem magas hogy mások akkor mit rontanak el? Ha én érettségivel megoldom.
2023. dec. 11. 10:59
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarnak alberletet meg hitelt fizetni 100 évig
2023. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem inkább annyi hogy passzívként kockázatosabb kiadni lakás címet. Vannak eléggé agresszív aktívak akiknél csak akkor derűl ki amikor már eljutottatok oda hogy lekerűl a ruha. aztán franc se akarná hogy zaklasson a lakásodnál.
2023. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, tényleg szerencsés lehetsz, én külvárosban látok lakásokat 130+ rezsiért. belvárosban amit találtam ilyen áron az vagy nagyon igénytelen, vagy szuterén, stb.

Viszont azzal egyet értek hogy 25 évesen illene ott tartani valakinek hogy már nem a mamahotelben lakik. Persze nem tudom mindenkinek a történetét, de tudom, hogy nem lehetetlen különköltözni. Én egy éve 19 évesen költöztem el a családtól bármiféle anyagi támogatás nélkül. Szobát béreltem havi 90 ezerért. És most tartok ott, hogy garzonlakásokat nézek és ha találok egyet akkor kibérlem. Egyetem és munka mellett.

Tény, hogy nagyon el vannak szállva az albérlet árak, de ha valaki szeretne külön lakni az valahogy megoldja.

Persze az, hogy alkalminál miért nincs helye a másiknak az számos okból lehet. Lehet hogy párja van, lakótársa, családjával van, szégyelli a lakóhelyét, nem szeretné kiadni a címét, stb.

Én akikkel ismerkedtem 25 felett általában volt helyük.

2023. dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol egyetem mellett?
2023. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

Étteremben dolgozok pultos, felszolgálóként. Elég sok vendéglátós munkát lehet találni a tanulmányok mellett is.

15-ös voltam

2023. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanulsz az egyetemen?
2023. dec. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben vagyok mint te. Mind a fizu, mind a kiadások tekintetében. De az az állításod hogy ehez nem kell szerencse és kemény munka az nagyon nagy tévedés. Nem tudom hol kaptál te egyetem mellett 400+os állást. De nem osztogatják őket a piacon. Nekem is ilyenem van és még tanulok. De nagyon oda kellett tennem magam évekig hogy kapjak egy ilyen ajánlatot. ÉS mellé ismeretség, név a szakmában ÉS vak szerencse is kellett. Albérlet ugyan ez. Nem hullik ez az emberek ölébe. És biztos vagyok benne hogy a tiedbe se hullott, hanem neked is volt benne kemény munkád és szerencséd is. Amihez innen is gratulálok, meg minden. De ne felejtsük már el honnan jöttünk és hogy ez nem mindenkinek adatik meg. Nem az egyéni eredményeid akarom lekicsinyleni, de ez összetettebb kérdés. Én is számtalan helyzetre vissza tudok gondolni amikor segítséget kaptam vagy szerencsém volt. Biztos vagyok benne hogy ez igaz rád is. Na valakinek ezek hiányoznak. Azért mert valami sikerült, még nem kell utólag azt hinni hogy az olyan marha könnyű volt vagy bárkinek sikerülhet. Azért ez ennél sokkal bonyolultabb kérdés.
jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági ok pl hogy kirabolnak vagy késöbbiekben anélkűl látogat meg valaki hogy akarnád, illetve egyutt lakik valakivel akinél nem válalalja hogy kiderűljön a dolog
jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!