Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs a legtöbb 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a legtöbb 25 felettinek se helye találkozni?

Figyelt kérdés
Aktív vagyok és az esetek 99%-ban én szerzek lakást. De nem vágom mi miatt van hogy felnőtt embereknek nincs helye? Vagy csak kamu a többség mert nem akarja hogy tudja a másik a címét vagy ilyesmi?
2023. dec. 11. 00:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Mit nem értesz?

A lakás nem két fillér.

És ha csak, nem keresed, az átlagbér kétszeresét, egyedül sem nagyon tudsz lakást bérelni.


Egyedülállók nem kapnak támogatást az államtól.


Ha csak nem vesznek a szüleid lakást, 25 évesen te se nagyon fogsz egyedül élni, mert az luxus.

2023. dec. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Ha csak dugni akarsz,akkor lökött vagy,ha a címed kiadod !

Még a teljes nevedet sem érdemes! Havernak, aki nős,és fiúcskákkal játszadozik mellette, szóval neki sok pénze bánta ezt. Zsarolta az egyik fiúcska,elég keményen.

Azóta is fiúcskázik,passzívként,de mindig bérel búvóhelyet.Ennyi.

2023. dec. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Jani Belucci ***** válasza:
92%
Mert ingatlan árak az egekben, albérlet árak szintúgy, és a legtöbb fiatal kénytelen otthon vagy lakótársakkal élni.
2023. dec. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Autoban szokták ilyenkor megoldani
2023. dec. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van saját lakásom de ide nem johet senki nem akatom hogy idejárkáljanak hivatlanul meg "fogaggy má be 3 napra amig talalok a lakast" aztan itt lakna 30 evig megcsak az hianyzik
2023. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

120+rezsi. Ennyiért lakok egyedül a belvárosban. Nem halok éhen és érettségivel 8 órában nem belehal a keresek 400k. Szerintem nem kivitelezhetetlen ez.


Sz@r alakok mennek fel? Én válogatok. Sose volt gond. Nem járt senki vissza meg nem lopott és nem zsarolt. Ezek a példák max igénytelen és buta emberekkel esnek meg. Mondom ezt úgy hogy kb 50 srácot tuti megdugtam az elmúlt 3 évben. Az kb havi 1-2. Ezek amiket írtok tehát kifogások. Szerintem.

2023. dec. 11. 08:49
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem 25 évesen illene ott tartani hogy legyen helye valakinek, én is megoldottam. A pesti melegeknek meg szokásuk hogy vagy 5en összeköltöznek aztán csodálkoznak hogy nincs helyük mert a lakótársak otthon vannak xD
2023. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

"nem akarja hogy tudja a másik a címét"

Ebben lehet valami. Én se kötném az orrára holmi sose látott 6aszni akarónak néhány levélforduló után, hiába lenne mit. Bár én eleve nem pályázok ilyen élményekre.

2023. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

A 120+rezsivel nagyon nagy szerencséd van, ez a ritkábbik eset. Szerintem ez a kérdés sokkal többrétűbb, mindenki más magyarázatot adna, miért nincs helye:

-szülőkkel/lakótárssal lakik

-megcsalja a párját

-nem is akar amúgy találkozni, csak húzza az agyad

-nem akarja kiadni a címét a fentebb említett okok miatt

-és még egyéb más is közbeszólhat

2023. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha egyedül laksz,mi a gond kérdező?

Miért nem magadhoz viszed fel a srácokat,mi?

2023. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!