Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyire gondot okoz a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gondot okoz a nagy méret? [Több lent]

Figyelt kérdés

Most töltöttem be a 18-at nemrég és gondoltam megosztom ami velem történt.

Szóval még szeptember elején érkezett hozzám egy új szoba társ mert az előző leérettségizett (kollégista vagyok) és tökre megkedveltük egymást már a legelején és hamar össze is jöttünk. Majd 1 héttel később feljött a szex téma is, és én kérdeztem is tőle hogy szűz-e még illetve hogy volt-e már komolyabb kapcsolata, és kiderült hogy én vagyok neki az első legkomolyabb kapcsolata és hogy még szűz. És azóta mondogatta hogy már nagyon szeretné velem de én mindig halogattam mert egy elég nagy mérettel rendelkezem és nem akartam azt hogy vége legyen az első alkalom után a kapcsolatnak (Sajnos volt már erre példa), aztán miután belegyeztem, meg is történt a dolog én nagyon élveztem de neki nagyon fájt. Ez történt 1 hete kb, és nagyon jól megmaradt a kapcsolatunk de a szex témát teljes mértékben kerüli, annyira hogy ha nem is velünk kapcsolatban hozom fel a szexet akkor is azt mondja hogy váltsunk témát. És az a helyzet hogy nekem a nyáron nem is volt kapcsolatom és tök jól esett már kiengedni a gőzt és kívánnám még.

Az lenne a kérdésem hogy most mit csináljak? Mert ha szakítunk így is úgy is ő marad a szobatársam, ha meg nem de továbbra sem engedi a szex témát akkor sem tudnám kibírni hogy ne dugjunk. Beszélnem kéne vele? De hogy kezdjek egyáltalán neki ilyennek...

Az előző párkapcsolataimból sem tudtam jól kijönni ebben a helyzetben, de ő vele nagyon szeretném mert vele tűnik eddig a legjobbnak a kapcsolatom, leszámítva ezt amit leírtam.

Szerintetek mi tévő legyek?


Ha gondoljátok írok többet is ha írtok privátban.

Kérlek csak komoly válaszokat írjatok!



2023. dec. 4. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom várj kicsit. Amúgy sok ilyen van sajna. A 16cm is nagy sokaknak…
2023. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szűzként valóban nagyon rossz lehet egyből nagy. De ha ő is akarja, vagy inkább akarná, akkor lassan, fokozatosan negpróbalhatna hozzá szokni. Úgy ertem gyengéden, odafigyelve, hosszas előjáték, sok sikosító. Persze kérdés mi az a nagy, mert 20 fölött lehet semmi sem segít. Egyszer én is próbáltam olyat már tapasztaltként, és abszolút be se ment.

De mondom ehhez az kell hogy ő is akarja.


Egyébként jó kategóriába írtad? Mert nekem ebből lánynak tűnik a szobatárs. De ha nem az, akkor is ez a menete.

2023. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó kategóriában van igen, meg nem is hinném hogy egy lányt összeraknak egy fiúval bár lehet ez csak nálunk nem divat :D
2023. dec. 4. 21:39
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha tisztába vagy a méretedel mással is volt már ez miatt gondod és ráadásul szűz a srác miért kell tövig nyomnod? Tudni kell megállni vissza fognod magad.
2023. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg elégedj meg az orállal.
2023. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

"Jó kategóriában van igen, meg nem is hinném hogy egy lányt összeraknak egy fiúval bár lehet ez csak nálunk nem divat"


De egy búzát divat összerakni neadjisten egy hetero-val véletlenül, ugye? Vagy ez valami progresszív melegkoli? Pár évvel ezelőtt, ha egy fiú kollégiumban csak megneszelték, hogy homokos van a szobában, az igazgatóság kivágta az illetőt, mint macskát sz@rni!


A kollégium egy iskolai intézmény, veszettül nem arról kellene szólnia, hogy egymást dugják farba a diákok. Talán pont ezért nem tesznek egy szobába különböző neműeket sem...

2023. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Tudom miről beszélsz!

Ne ronts ajtóstól a házba!

Emlékszem anno mikor többen szembesültek először a farkam méretével sokak hátráltak volna,hogy inkább hadjuk mert fájni fog!

Megtanultam vele bánni,és elmondhatom, hogy sikerült!

Hosszas élvezetes előjáték a popsival mielőtt finoman behatolok először csak a makkommal!

Egy darabig csak pár centi amit betolok és azzal kényeztetem miközben kitágul és szinte várja,hogy kitöltsem végre a hátsóját!

Beszélj a sráccal és nyugtasd meg,hogy türelmes leszel és figyelmes!

Mond neki ha fájna akkor szóljon és lassítás,vagy abba is hagyhatod!

Türelem ,türelem és odafigyeles!

2023. dec. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Hogy tudtátok meg egymasrol hogy homók vagytok?
2023. dec. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Hali.

Azt lehetne tudni, hogy mekkora a méreted?

Egyik haveromnak 18cm. És én élvezem vele azt amikor bent van nekem a farka.

És nekem ő volt az első. És teljesen jó volt. A leg elején fájt, szépen lassan bele ment az egész. És utanna már semmi.

Én teljesen szeretek vele együtt lenni.

2023. dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

#6

Vagy szerencséje volt, vagy kamu az egész

2023. dec. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!