Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket izgatna (illetve úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgatna (illetve úgy is benne lennétek a szexben vele) egy olyan fiú, akinek sajnos csak az egyik heréje van meg,de attól függetlenül minden működik?

Figyelt kérdés
Én sajnos ilyen vagyok,a jobb herém nincs meg, egy ,,baleset” miatt.Szerintetek így is ,,teljes értékű” vagyok?Í

2023. dec. 3. 21:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem okés simán.
2023. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom nem lenne veled. Sőt, még jobban akarnálak ;)

Nem tudom megmagyarázni miért, de valahogy így ismeretlenül és látatlanul is jobban érdekelsz, mint egy "kétheréjű" :D

Szóval ne aggódj, jó vagy így ;)

2023. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Izgatni nem izgatna, de nem is zavarna. Ezen nem akadnék fent.
2023. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a golyók száma a lényeg, de ha zavaró, implantátum is van. Nem is értem, miért nem teszik be alapból annak aki így jár, ha másnem tájékoztatás plusz hozzájárulás megadása után.
aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem tök izgató az egy golyó
aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!