Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találhat egy bőrbeteg, meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat egy bőrbeteg, meleg férfi is párt valaha?

Figyelt kérdés

Látható bőrbetegségem van: pikkelysömör a fejbőrömön és az arcom egyes részein. Szóval nálam 0-24-ben havazik a hajamból, nem kell karácsonyig várni. Tudom, hogy undorító, sokan a tisztálkodási rutin hiányával hozzák kapcsolatba, de nem tudok vele mit tenni, már mindent is kipróbáltam; eredmények híján, sőt az évek során csak romlik tovább úgy látom.

Namost, ez a dolog nagyon szar: nem elég, hogy meleg vagyok, heterónak is csak átlagnak mennék el, de plusz még ezem is van, kvázi semmi esélyem átélni a szerelmet, mert úgy őszintén valljuk be, a franc se akar egy térképfejűvel összejönni. Már nem vagyok semmi randiappon fenn, mert értelmetlen, ha valaki el is jön találkozni, annak ellenére hogy a profilomban ott van az infó, látom, hogy a tekintete a homlokomon levő vörös Ausztrália méretű foltokat bámulja, majd randi után letilt, vagy ghostol. Élőben meg nem megy ez nekem, a munkatársaim előtt is ciki, sapka nélkül még egyikük sem látott, nem még szórakozóhelyre hogy elmenjek. Én csak azt akarom, hogy egy férfi, aki szeret átöleljen reggel megpusziljon és azt mondja, hogy "Vigyázz magadra!", amikor munkába indulok, mert rettenetesen egyedül érzem magam. Köszi, ha elolvastad. 33 f


2023. nov. 25. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

" Fentről megírt szerelem " egy nettó faxság,ilyen nem létezik.

Éppen elég példát láttam , magaméit is beleértve, hogy ezt nyugodtan kijelentem.

Semmi nincs megírva és semmi sem állandó, semmi !

2023. nov. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Én meg elég példát láttam, hogy igen. Lupuszom, Covid-om, okkultizmussal elrabolt párom és megmentése általam. Mi a bőrbetegségem mellett ezt is kiálltuk, úgyhogy van ilyen szerelem. Mondom kedves kérdezőnek. ;) Plusz médium vagyok én is. De ez nagyon más téma volna.
2023. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%
Covid: pontosabban tünetek nélkül rekordmagas ellenanyag és az orvosok nem értették. Az én életemben rakás "tudománytalan" esemény történt.
2023. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
92%
A melegség ugyanúgy életfeladat az egyénnek és környezetének is. Szintén nem tud a tudomány egészen pontos dűlőre jutni vele. Ezzel pontosan szoktam is példálózni. :)
2023. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!