Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lesz valaki aktív, míg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki aktív, míg más passzív, vagy uni? Ez pusztán csak a fizikai érzésen múlik? Ti éreztétek, tudtátok ezt már az elejétől?

Figyelt kérdés
Mi határozza meg a szexuális szerepeket melegeknél? Ki mi alapján döntött, vagy nem is döntés volt, hanem egy ösztön9s belső érzés? Csak a fizikai része számít, vagy van ennek mélyebb oka is?

2023. nov. 3. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem ha visszagondolsz a te pszichoszexuális érési folyamatodra, a kérdéseid egy részére máris választ kapsz. :) Például nálad is, mindenkinél gyerekkortól fokozatosan alakul ki, mire vágyik, eleinte ösztönösen érzi a gyermek, majd egyre tudatosabban. És persze idővel változhatnak is a vágyak, vagy módosulhatnak.


Én pl huszonévesen kerültem tudatába, hogy biszex vagyok, és kb 30, mire el is fogadtam magam ilyennek.


Testileg is, lelkileg is érez vágyat az ember, a többség mind a kettő szerint vágyakozik. Ezek által magamat leginkább az uni/passzívhoz sorolnám, nagyjából. Fiatalabbak uni szerepet hoznak ki belőlem, a középkorúak meg inkább passzív vágyakat szülnek bennem (már aki, persze).


Ezen kívül, passzív és passzív se egyformán éli meg passzív szerepét, és nem feltétlen hasonlóan alakult ki náluk. Vanak, akik például szubmisszív vágyúak, és sokuknál szorosan összefügg a passzív vágyaikkal. Én viszont nem vagyok szubmisszív, mégis elsősorban passzív szerepű vagyok, és szopni is imádok.


Vannak, akik gerjednek a férfi test látványától, és az hat a szerepükre. Én például nem gerjedek önmagában a férfitestre, hanem ha szimpatikus egy férfi, akkor vágyom leszopni, örömet okozni neki szexuálisan. Szeretem odaadni magam, mégse vagyok szubmisszív, inkább kiszolgálni szeretem a férfit, ahogy a legtöbb háziasszony se szubmisszív, hanem szimplán szereti kiszolgálni, akihez vonzódik.


Épp így unik is, és az aktívak is sokfélék, és a szerepük kialakulása is különféle lehet.

2023. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív szeretek lenni, pedig nem vagyok egy alfa chad alkat plusz az intim méretem is az átlag.

Eddig még nem volt gond, nem ezeken múlik szerintem. Persze vannak akiknek igen, de ők nem az én ízlésvilágom és fordítva sem.

Passzív szerep talán majd egyszer, de csak idősebbel és ha nem nagy neki.

2023. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!