Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan szex kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szex kalandban részetek, amiről először azt hittétek jó lesz, de végül nem élveztétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk nagyon bejött nektek a partneretek külsőre, szimpatikus is volt, de maga a szex nem volt vele jó, nem élveztétek, nem tudtak összehangolódni, valami hiányzott, stb. Ilyenkor azért végigcsináltátok? Vagy menet közben abbahagytátok?

2023. nov. 3. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon jó barátnőm: rengeteget lógtunk együtt, mindent megbeszéltünk. Értelmes és nagyon jó testű csaj volt. Ő is beszámolt a nem kevés kalandjáról, és én is - mindezt kizárólag haveri alapon.

Aztán 3 év elteltével egy közös vacsora alkalmával felvetődött, hogy mindet tudunk a másik szexuális életéről (is), és mégsem dugtunk. Hát, miért ne szereznénk magunknak egy jó estét?

Lefeküdtünk. egy fél órás "töcskölés" után megállapodtunk, hogy abbahagyjuk, mert egyikünknek sem jó. Egyszerűen nem működött a kémia, egyikünk sem volt képes egy orgazmusra - életem legeslegrosszabb dugása volt. De a barátságot folytattuk, és később jót röhögtünk magunkon. Azóta sem feküdtünk össze, és nem is fogunk.

2023. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 ilyen velem is volt... többet ér a barátság egy béna dugásnál
2023. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Nagy farok jó srác,szexi test minden adott.

Aztán olyan vad és érzéketlen volt,borzasztó érzést éltem meg.

2023. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Az első és utolsó 3-as szexem ilyen volt, az egyik féllel előtte rendszeresen összejártam, a másikat pedig ismertem személyesen, nagyon jóban voltunk, csak nem tudtam, hogy Ő is meleg.


Én voltam a passzív, nagyon vártam, hogy milyen lesz, viszont gyakorlatban nem tetszett egyáltalán, nem tudtam teljesen egy emberre koncentrálni, ezért bár 2 emberrel voltam, olyan mintha egy fél emberrel lettem volna.

2023. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag kezdő és még kísérletező biszex férfi vagyok, nagyjából már látom, mire van szükségem, amikor férfival vagyok, és imádom kiszolgálni a pasast, ha vonzó. (Egyébként nem vagyok szubmisszív.)


Mivel még csak kísérleteztem, nyilván nem klappolt minden, egyik hapsival sem. Azonban nagyon örülök a lehetőségeknek, hogy különféle pasikkal, különféle adottságaikkal, különböző körülmények közepette lemérhettem, ki, mi és hogyan hat rám, ha férfival vagyok.


Egyelőre csak szoptam, minden esetben örültem ennek. Első szopásom alkamával remegtem az idegességtől, ráadásul iszonyat erőset lőtt a partner, csattant a szájpadlásomon -sajnos egyet öklendeztem is (a srác meg ösztönösen elnevette magát, egyébként végig türelmes és kedves volt velem, szóval hála neki!!)-, és többször spriccelt egymás után, a g3ci fele a hajamon landolt (amit nem szerettem volna), egy része a mögöttem levő bokrokba csapódott, kicsit világháborús fíling volt, amikor elélvezett. :D Viszont finom édes nedűje volt, hm... :)


Mindegyik pasival részben jó volt, részben fura.

Viszont engem a férfitest nem izgat csak úgy, önmagában. Csak ha szimpatikus, akkor indít be nálam gerjedést a farkára, és hogy élvezetet okozzak a partneremnek.


Józan életű vagyok és randin ezt kértem a partnereimtől. Az egyik azonban sajnos hazudott, élőben még magyarázta is, hogyan drogozik... :( Viszont ekkora szopásom sose volt, jó értelemben! Rengeteget spriccelt, imádom a g3cit, mindenemet beterítette, és csorgott rajtam...


Volt, aki meg nálamnál is kezdőbb volt, megijedt, amikor a kukoriocásban szoptam őt, mert távoli beszéd hallatszott. Csak kirándulók voltak, de ő berezelt, és elélvezés nélkül lelécelt, sajnos. :( Az övé viszont a legjobb fasz volt eddig, amit szoptam! Ugyanis a vékonyat imádom, és többnyire a rövidebbet. Pont számba való farka van! Nyilván az övé is csak azért izgatott, mert a helyzet adta: szerette volna, hogy leszopjam, és egész kellemes jelenségnek éreztem őt.


Egy srác volt, akivel kissé unalmas volt, bő fél órán át szoptam, úgy feküdt, mint egy fadarab, némán. Folyton visszaigazolásra volt szükségem, kérdezgettem, élvezi-e? Rendszeresen "igen" választ kaptam, semleges stílusban. Kissé flegmán viselkedett, amúgy megértő és kedves volt ő is. Viszont egyszerűen elmegy a kedvem a szextől, amikor nem érzek visszacsatolást, ha nem érzem, hogy közös dolog. Bő fél óra után elélvezett, ráadásul hatalmas farka van, ami nem annyira az esetem. Nagyon távolságtartó volt a stílusa, annak ellenére, hogy rendes volt.


Szóval egyik se volt a kifejezetten vonzó srác, de mindegyiket jó volt szopnom, némi problémás tényezővel körítve, mint a mellékelt ábra mutatja. :) Összességében nagyon jó érzés szopnom, örültem a lehetőségeknek, és nagyon szeretnék megint, pláne olyat találni, akivel összejárhatnék. Főleg ha van némi lelki összhang is.

2023. nov. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fartez ***** válasza:
100%
Még fiatalabb koromba összejöttem egy helyes sráccal. Az első együttlétünk az utolsó is lett. Egy erdőbe sétálva gerjedtünk egymásra. A szopása gyötrelem volt számomra, egyenesen fájdalmas. Elég hamar abba is hagyattam vele. Nekem sikerült őt elélveztetnem. Aztán fél perc múlva feltűntek mások és szerencsére abba kellett hagynunk. Többet nem találkoztam vele. Nem csak ez miatt.
2023. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!