Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan szex kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szex kalandban részetek, amiről először azt hittétek jó lesz, de végül nem élveztétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk nagyon bejött nektek a partneretek külsőre, szimpatikus is volt, de maga a szex nem volt vele jó, nem élveztétek, nem tudtak összehangolódni, valami hiányzott, stb. Ilyenkor azért végigcsináltátok? Vagy menet közben abbahagytátok?

2023. nov. 3. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Aha. Szerepjéték vallatás. Meg fenekelés, ilyesmi. Elröhögtem magam
2023. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor nem a partnerrel volt gond, hanem maga a szerepjáték nem jött be
2023. nov. 3. 13:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire ez a kategória. A sráccal minden jól ment, megvolt a szex, majd a végén közölte, hogy amúgy csak azért dugott meg, mert nagyon kanos volt, amúgy bűnronda vagyok. Szóval így lelkileg nem esett túl jól. Tudom, hogy nem vagyok szép, de ilyet már ne kelljen mondani automatikusan szex után.
2023. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen. Nagyon jó és érzéki szex után elkezdett bőgni,hogy jaj mit tett.Akkor derült ki,hogy nős...

Ott ült a padlón,meztelen,kezében az esküvői képpel és bőgött - 34 évesen.Előtte meg tépte le a ruhámat szinte...

2023. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Uhh sajnálom 3., ez nagyon durva és gonosz volt a partneredtől 😔🤬

4. hát sajnos ez az ő sara viszont, elfolytja a vágyait és önmagát elnyomja, ez lesz a vége...

Köszi a válaszokat, bár inkább olyan estre gondoltam, hogy maga az aktus nem volt jó, nem élveztétek, pedig azt hittétek jó lesz, tetszett a partner.

2023. nov. 3. 13:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt hármas, nem mondom, hogy egyáltalán nem élveztük, csak valahogy nem olyan lett, mint előzetesen vártuk. Azért végig csináltuk.
2023. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy partnerem, akivel nem igazán jött össze. Külsőre tök bejött, találkoztunk, de egyáltalán nem tudta felszítani a tüzet bennem. Azért még egyszer megpróbáltam vele egy másik alkalommal, de akkor sem jött össze. Semmi gyengédség nem volt benne, hiába mondtam neki, hogy finomabban. Úgy fogott meg, mint egy zsák krumplit, durván nyalt, és a végén olyan tempóban dugott, mint egy nyúl.
2023. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miközben szopott elélvezett kb 2 perc után majd mondta nem tud tovább szopni. Bosszantott de elfogadtam.


A másik meg elkezdett szopni és félbehagyta mert az exe jutott eszébe :D

2023. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még egyetemista voltam, volt egy néger szaktársam, legnagyobb meglepetésemre szembe jött Tinderen, jobbra húztam, és match lett.


Még aznap rám írt, elkezdtünk beszélgetni, nyilván én is kíváncsi voltam arra, hogy milyen egy négerrel lefeküdni, szóval nagyon vártam, hogy végre felhívjon magához, amikor viszont megtörtént a szex, csak egy sima szex volt, nem volt benne semmi különleges.


Fejben sokkal magasabb polcra helyeztem, merthogy fekete, biztos jobb lesz, különlegesebb, de mivel ugyan olyan volt mint bárki mással, ezért csalódásnak éltem meg.


Ilyen amikor valaki felül a sztereotípia vonatra :D

2023. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Volt, igen
2023. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!