Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Enyhen mackosabb es magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhen mackosabb es magas passzivkent mennyi eselyem van aktivot talalni?

Figyelt kérdés
Az arcom szerintem egesz turheto, de a testalkatom nem epp passzivos. Sajnos az utobbi idoben felszaladt ram par kilo, es ez kicsit elvette az onbizalmam az ismerkedestol. Viszont meg sosem voltam ferfival, es mar picit hianyzik. Aktivok, ti mit gondoltok errol?:D
2023. szept. 6. 08:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10-es, ugyan nem keresek mostanság senkit, de persze, elvileg benne lennék... Amit viszont még inkább mondani akarok, az az, hogy nyugodtan vetkőzhetnél, mert nem mindenkit érdekel, sőt, hidegen hagy a szálkás atléta alkat, van aki számára az a szexi, ha gyűrődik egy kis hús is a másikon. És nehogy már ennyire ne értsd a dolgokat, egy férfi - hát már aki - arra izgul fel igazán, hogy milyen testet lát maga előtt, a "pöcse számára jóérzést kelteni" egy aszexuálisnak is lehet... azt tartogasd azoknak.

De tényleg nem mindegy, ki mit ért kis túlsúly alatt, mert nagyon mást értenek alatta. Van, akire az ideáltartomány közepéhez képest felcsúszik három kiló, és már pánikban van, és van, aki a 110 kilóját még csak becézgeti. Szóval számokat...

2023. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van esélyed.

Én is ilyen vagyok és sok srácnak a macisabb pasi tetszik.

2023. nov. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!