Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Enyhen mackosabb es magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhen mackosabb es magas passzivkent mennyi eselyem van aktivot talalni?

Figyelt kérdés
Az arcom szerintem egesz turheto, de a testalkatom nem epp passzivos. Sajnos az utobbi idoben felszaladt ram par kilo, es ez kicsit elvette az onbizalmam az ismerkedestol. Viszont meg sosem voltam ferfival, es mar picit hianyzik. Aktivok, ti mit gondoltok errol?:D
2023. szept. 6. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj edzeni… ez sok téren hasznos lenne. Amúgy mindenkire van igény ;) csak a májusra kevesebb. Az edzés fontos lenne…
2023. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elkezdtem edzeni itthon, mar dolgozok az ugyon. :)
2023. szept. 6. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem foglalkoztam a partnerem súlyával.A szimpátia a fontos
2023. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnert nem nehéz, ha van helyed, vagy hajlandó vagy utazni. Persze válogatós sem akkor órák alatt.


Nem utazol, nincs helyed, diszkrét vagy akkor évek,és mindegy hogy nézel ki.

2023. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem van helyem. :D nem az a problema. Az utazas sem volt soha gonf.
2023. szept. 6. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kis pocakkal vagy mackós testalkattal nem szoktam foglalkozni.persze mindig van egy határ
2023. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen helyzetben vagyok én is amúgy
2023. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretik a macis passzívakat,nekem is bejönnek nagyon:)

Persze, nagyon fontos,milyen ember is emellé!

2023. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, csak eltúlzod, pár kiló nem a világ. Nekem pont bejön, ha valaki nem egy anorexiás kerti törpe, én se vagyok az, bár azért azt én se szeretem, ha másfélszer akkora a másik. Amúgy mindenre van kereslet. Milyen magas, és hány kg vagy, ha nem titok?
2023. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már válaszok jöttek a kérdésre, akkor én is kikérném a véleményeket más formában, hogy ne kelljen kiírnom nekem is. :D

Ha szintén egy kis súlyfelesleggel egy kizárólag passzív férfi le akarna szopni titeket, aktívakat akkor abban benne lennétek? Végülis ott levetkőznie sem kell a passzívnak, csak dolgozna rajtatok. Kíváncsi vagyok, ez mennyire számít. Elvégre még csak odafigyelni sem kell, csak élvezni.

2023. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!