Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Helyben ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Helyben ti ismerkednétek másik sráccal?

Figyelt kérdés

Rólam senki sem tudja hogy biszex vagyok, viszont van egy meleg srác itt a városban aki szeretne ismerkedni. Profilja alapján eléggé társasági ember, sok barátja-barátnője van. Én csak attól félek, hogy ha összeismerkednék vele akkor szépen lassan híre menne az ismerősei körében és a városban hogy biszex vagyok.

Mit gondoltok erről? Ti ismerkednétek helybélivel ugyanezen szempont alapján?



2023. szept. 3. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora településen történne és hogy ki mennyire vállalja fel.
2023. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Kazincbarcikán és környékén én igen...
2023. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Miből gondolod hogy ismerkedne veled?

Meleg vagyok, vállalom magam

Az az tartom magam valamihez

Nem kellene nekem titkos diszkrét biszex és ezzel a nagy többség így van.

Hogy miért?.

Nem fogok már bujkálni

Felesleges köröket futni

Igen macerás egy biszexel az időpont, hely egyeztetés.

Felesleges teher.

2023. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Biszex senkinek sem kell!
2023. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem ismerkednék helyben, ezért szoktam mindig másik megyéből keresni.
2023. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Sráccal nem, csak férfival. A barátom 32 volt, mikor összejöttünk, ennek három éve, és semmi gond. 21/f
2023. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Városban?? Hát jó... nézd, megértem, hogy aggódsz, amennyiben feltétlen titokban akarod tartani biszexualitásodat.

De mit szóljak én, falusiként...? Ha valaki elfingja magát a kapuban, annak is azonnal híre megy az egész faluban. Mikor kinél éppen ki mikor járt, pár napon belül a fél falu tudja...


Annyi ötletem van csupán, kérd meg, ne reklámozza. Ha mások találgatnak, mondd azt, hogy a szexuális életed magánügy, a meleg srác a haverod. És ez igaz, mert tényleg a haverod, más kérdés, hogy az "extrákhoz" senkinek semmi köze.

2023. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!