Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen komplikált a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen komplikált a meleg ismerkedés? Milyen hosszú idő ignorálás után lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Na szóval az a gondom, hogyha elkezdek írni valakivel tinderen és jófejnek tűnik utána át megyünk instagramra és ott írunk, akkor az emberek többsége csak úgy ignorálja 1 egész napig az üzenetem aztán válaszolnak. Nem értem mi értelme van ennek, okés meg értem ha ezt valaki meg csinálja egyszer, de többször. Ennek nagyon nincs értelme, szóval nem értem mit is akarnak. És ezek az emberek hosszú távú kapcsolatot akarnak szóval nem tudom, hogy én túlságosan leterhelő dolgokat írok amikre sok embernek nincs türelme vissza írni. Vagy nem tudom. De én alapból ilyen vagyok ha valakinek nem tetszik, akkor viszlát. De akkor ezt miért nem tudják egyenesen kommunikálni? Minden jónak tűnik aztán jönnek az ignorálások, de mindig előbb vagy utóbb vissza írnak. Csak minnél többet ignorálnak annál jobban tágul a ignorálási idő ami után vissza írnak.

2023. aug. 31. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom az a jó ha HAMAR van tali. A beszélgetésbe el tud fáradni mindkét fél. Szerintem törekedj a gyors talikra. Nekem mindig azokból lett tartósabb valami akikkel hamar találkoztam.

Én ezt aktívként mondom.

2023. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :/

Egy darabig jól megy a beszélgetés, leírják hogy jófej vagyok, stb., aztán elhal a beszélgetés és megy a ghosting.

2023. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó azért ebben benne a kanosság, az időjárás és a programok. Hétvége v hétköznap, stb. Szerintem pár ilyen után kialakul egy rutin. Azzal egyet tudok érteni a sok duma sose hoz eredményt. Juss el a taliig mielőbb. Mondjuk én instát pl ki se adok. Nekem az privát tér.
2023. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Ott sok nagyon a biszex

Mert fel tudják úgy tenni magukat mintha csak véletlen látná őket pasi is....

Komolyat keresnek, csak azt nővel

Felesleges a sok szöveg

Találkozót kell nyélbeütni

Nem kell egyből szexelni!

Lehet randizni, beszélgetni

Élőben, sokkal normálisabb


Aki meg nem ér rá 1héten belül találkozni, törölheted is, mert soha nem is fog. Nem lesz belőle semmi.

2023. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Sajna ilyen ez....én ezért hagytam ott a Tinder és társait.nem divat ma egyenesek lenni
2023. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Előző vagyok ...max 2-3 nap.és pá
2023. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eléggé új vagyok ebben, szóval köszi a tippeket. Megpróbálok minnél hamarabb összehozni egy talit és lehet tartósabb lesz a kapcsolat.
2023. szept. 2. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért neked sem kell elkapkodni.!!!!!
2023. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Egy csomóan is még randi időszakban, vagy csak ha összejárung dugni, alkor is ezt csinálják.


És szerintem ez az oka( nem csak melegeknél):


A legtöbb ember agyhalott. Emellett elkeseredett és magányos is. De nem akarja érzelmileg kiszolgáltatott helyzegben érezni magát, vagy veszíteni, ezért “műtávolságot” tart az emberektől akikkel ismerkedik. Azt hiszi, hogy ha nem ignorál egy ideig, azzal bevallja hogy magányos. Azt hiszi, higy 1-2 nap taktikai nemválaszolás után nem egyértelmű hogy elkeseredett.


Aki ilyet csinál, el is lehet felejteni, szexpartnerként is megbízhatatlan lesz, kapcsolatra pedig alkalmatlan.

2023. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Aki társkerizik annak el kell tudni viselnie, ha ilyen módon koptatják le, mert valamiért nem jön be másnak. Ennyi
2023. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!