Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30-as pár női tagjaként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pár női tagjaként, megkérdőjelezem a párom identitását. Lehet, hogy a fiúk is izgatják őt? Ti mit gondoltok? Indoklás lent.

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt,mindig tökéletesen működött köztünk a szex, minden vágyunkat kiélve, kielégülten zártunk minden együttlétet.Viszont kb 3 éve, azt vettem észre,hogy nem kíván már úgy engem, sőt azzal sem tudom felizgatni, ahogyan eddig. Ha franciázni kezdtem,meg az előjáték alatt, szétszedtük egymást a vágytól. Mostanában viszont fel se áll neki, nem kíván velem érintkezni. Hiába izgatom a régi módon, nem ez kell neki. Először csak a zacsinyalogatás csúszott lejjebb és lejjebb, aztan már természetessé vált,h a segglukat nyaljam.Majd igényt tartott az ujjaimra is. Fájdalom nélkül bírta,hosszú percekig, és még csak fel se szisszent.Majd volt egy művibrim,amit elővett, és azzal is kellett neki csinálnom. Eközben a farka szinte ugyanúgy lankadva marad,es ugy elvez el. Mostmar csak ugy tud elelvezni, ha a segge birizgalva van.Es szavaibol is azt veszem ki...

Kejelegve megkérdezi, milyen a segglukam?tàg? sőt fotot ker rola, h megnezze. Szerintetek? mire gondol eközben? csak arra, hogy egy ferfi veri neki, nem? Mit gomdoltok?



2023. aug. 29. 01:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolhat miközbe a segglukába jár a vibri vagy mas? hogy egy masik penisz nyomja eppen? es miert izgatja jobban ha kerdezi, h milyen a lukam? tág már?
2023. aug. 29. 01:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két totál hetero ember között is el tud laposodni a szexuális élet, ki tud hűlni a kapcsolat (nem véletlenül van ennyi válás ugyebár).

A pasid mindig is izgatta a prosztata-masszázs, de ettől még önmagában nem lesz se meleg, sem biszex. Az csak akkor lenne, ha arra vágyna hogy egy pasi csinálja neki. Rákapott a dologra ennyi.

2023. aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nehet elindult a másik irányba.

A nyalást én is szeretem adni és kapni is.

De pl a virbri nekem nem fér bele.

Ujjazás max de az is ritkán.

A szexben olyan nincs hogy "kell" ha szeretnéd megteszed ha nem akkor nem.

És téged ki sem elégít sehogy?

Vagy mi?

2023. aug. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte mindíg volt szex akkor nem valószínű hogy meleg.

A bí, meleg pasiknál ilyen nagy váltás nincs.


Inkább rá kapott az anális élvezetre, téged nem elégít ki sehogy?

2023. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Az idegrendszer lassan érzéketlenné válik a régi, ismert ingerekre (adaptáció).
2023. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem közel sem úgy elégít ki, ahogyan régen ezt megszoktam tőle. És nem is igazán fontos neki már, hogy nekem is jó legyen.
2023. aug. 29. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
#5 a vízre sem unsz rá pedig minden nap iszol belőle. Az ízlésed nem fog változni csak azért mert sokat "kapsz" belőle. Ha szomjas vagy ugyanolyan jól esik egy pohár hideg víz hiába ittál már a korábbi életedben köbméterszámra.
2023. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hetero, melegként írom, csak szerintem unja a klasszik szexet, 14 év után nem is csoda. Új dolgokra vágyik, szerinten beszeljetek meg. Én is pár év után a pasimmal új dolgok iránt kezdtem érdeklődni. Teljesen normális
2023. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A prosztatamasszázst sok heteró férfi is élvezi.


"milyen a segglukam?tàg? sőt fotot ker rola, h megnezze."


Oké, én innentől tanácstalan vagyok. :)

2023. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!