Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek sokat szeretnék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat szeretnék? (meleg témájú kérdés)

Figyelt kérdés

Budapesten élő meleg férfi vagyok, és szeretnék összeismerkedni egy olyan aktív férfivel, akivel jól érzem magam, kötöttségek nélkül, nincs nagyon megkötésem, szeresse magát a munkáját, ne panaszkodjon, legyen kellemes a társaságában lenni. Tudjunk egymásnak újat mutatni, legyen nyitott, tudja kifejezni az érzéseit és gondolatait. Illetve azt tartom nagyon vonzónak, ha a másik férfias, én is ilyen vagyok. És szigorúan a korosztályomban szeretnék ismerkedni (25-35).


Miért érzem, hogy nincs ilyen? Pedig nem gondolom, hogy ezek nagy elvárások. Nem keresek görcsösen, de ezt most jól esett kiírni magamból.



2023. aug. 24. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kérsz túl sokat. Én szerencsére “hamar” találtam magamnak egy ilyen férfit.
2023. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szért mert a melegek jellemzően csak kefélni akarnak.
2023. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

"kötöttségek nélkül"-írod

"Tudja kifejezni érzéseit"


Ez a két dolog már üti egymást

Velem Ismerkednél már kérdezném is hogy most kapcsolatot szeretnél, vagy szexelni.

Ez két külön dolog,és ezt egyben nem fogod megkapni,senkitől.

2023. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az "elvárások" max egy barátság extrát feltételeznek.

Ha kapcsolatot is szeretnél,ahhoz sokkal több kell emberileg.

De ami a lényeg, ez is, az is nagyon nehezen megy, oka pedig az, amit a 2-es tömören, lényegre törően leírt.

Sokan tudnánk beszélni arról, hogyan estünk pofára :)

Korosztálytól függetlenül.

2023. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

Sokat kérsz, mert bár az összes feltételnek megfelelek, de 41 éves vagyok, ezáltal kiestem a pixisből, persze.


Mentségemre legyen mondva, hogy a kérdező kritériumainak megfelelő pasit keresek én is magamnak.


Annyi megjegyzéssel élek azért, hogy érdemes volna átgondolnod a keresésed feltételeit, ugyanis, a "ne panaszkodjon" feltételre a következő betegségek stimmulmak:

- 30 éves kor felett (saját tapasztalat) lehet, hogy valaki nem panaszkodik, de pl. 10-12-szer megy ki a klozettre (és ez csak éjjel!).

- A 25-30 éves kor körüli korban a Colitis ulcerosa vagy a Crohn-betegség, mely egyre gyakoribb, csak szinte senki nem akar róla tudomást venni, pont úgy, mint annó az AIDS-ről és manapság a HPV-ről. Az első kettőre VAN orvosság, de nem gyógyítható betegségek, de szinten tarthatók egy 90%-ra támogatott tablettával.

A fent felsorolt mind a négy betegséget egy általános vérkép jelzi, ha a megfelelő indikátorokat keresik. (Ha nem, egy kék toll a vérvétel előtt sokat módosíthat a beutalón...

Nem fog panaszkodni, akit keresel, talán csak arra, hogy megint hányt vagy fosott, de nem érti, hogy miért.

Ezek nélkül, kívánom, hogy így legyen, kellemes lesz a társaságában lenni.



Ezt a mondatrészt viszont nem igazán értem: "szeresse magát a munkáját" - most magamat szeressem, vagy a munkámat? Nem mellesleg mindkét fent említett alulírottat szeretem.

"Próba - cseresznye".

2023. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

"nincs nagyon megkötésem"

"szigorúan a korosztályomban szeretnék ismerkedni"


Lapozzunk.

2023. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kritériumok alapján kell párt keresni, mert akkor csak csalódni fogsz. Olyan sosem lesz aki minden feltételednek megfelel.

Én speciel mindig kerültem az olyan srácokat akik már a profil szövegben feltételeket sorolnak fel, hogy ilyen meg olyan legyen.

2023. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan látom, mint az előző. Más kérdés, én biszex vagyok és szexre keresek férfit, de nőt párkapcsolatra.

Bármelyik esetre nyitott vagyok, adott esetben vagy nőre, vagy férfire.


Pasik kapcsán:


Előre jelezném, általában 30nak néznek és vékony testalkatú vagyok. Elvileg tehát lehetnének elvárásaim, még 40es pasiként is. De nem igazán vannak.


Azt a keveset szoktam megadni, melyek a kizáró okok. És ennyi. Pl pasiban a női szerepű nekem azért nem jó, mert abban én vagyok általában. (Uni is jó partnerben számomra, meg férfi szerepű is.)

Dugáshoz nem fér belém a túl vastag. És kb ennyi a kikötésem, sőt, még ezt se kötöm ki, mivel ha túl vastag, akkor csak szopnék, és nagyon szívesen. Talán még annyi, hogy tőlem idősebbekkel nem annyira jellemző az "együttrezgés", a lelkiek. (40es vagyok.)


Azt meg már néha unalmasnak tartom, ha nem hisznek nekem. Ha eleve előítéletes a másik, minek reagál rám neten? Ismerkedés során előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból, ha valaki hazudott.


Egyesek gúnyolódnak azon, hogy képtelen vagyok együtt lenni olyan féfival, akivel nincs meg a hasonló hullámhossz. Lelki alapon működöm pasival. Nőkkel a puszta test látványa is felizgat, férfival csak és kizárólag a lelke, legalábbis eleinte. Nem izgat a férfiak teste. Csak a pénisz, de az is általában csak akkor, ha a pénisz tulajdonosát lelkileg el tudom fogadni.


A lelki részt meg ugye hiába írnám bele egy leírásba, ha neten keresgélek. Az élőben derül ki, találkozón.

2023. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!