Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek fordult nár elő olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult nár elő olyan hogy biszexuális fiú elhagyta a barátnőjét értetek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%

Olyan volt,hogy a feleségét akarta.

Mikor ezt elmondta, azonnal offos volt az egész, ilyenbe nem tudtam volna belemenni.

Pedig nem voltunk azonos korúak,ő fiatalabb volt.

2023. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Eddig engem biszex kalandorok találtak meg

2023. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Első, mi azzal a baj, ha otthagyja a feleségét és lezárja a kapcsolatot vele? Addig nem volt baj amíg veled csalta? Gondolom most mással csalja, jobban járt volna a nő, ha otthagyja..
2023. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Heteró nőként válaszolok. Az exem biszex volt. Részemről soha többet biszex férfivel kapcsolatot. Azt mondta monogám típus. (Mondjuk tudta hogy nálam ez alap elvárás.) Finoman szólva nem volt az. Nemcsak nőkkel csalt, hanem leginkább meleg férfiakkal, ráadásul a nőket, és a meleg férfiakat is behülyítette azzal, hogy szerelmes beléjük. Csoda hogy nem kaptam tőle nemi bajt, de az biztos hogy kapcsolatom biszexel soha többet nem lesz. Kizárólag heteró férfiakkal lesz kapcsolatom, és nektek melegeknek sem ajánlom a biszexeket, mert 2 lábon járó nemibaj hordozók, és mentálisan sem százasok, meleg férfiakat, és nőket is átvernek. Nárcisztikus személyiségzavaros a többség. Mindegy a másik neme/kora, csak megkapják a nárcisztikus ellátást. Lényegében a biszexségnek nem.a szexualitás a lényege, hanem a nárcisztikus ellátás.
2023. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, az exed alapján vonsz le következtetést mindenkiről? Ez általánosítás. Ugyanúgy lehetnek csalfák férfiak, nők, heterok, melegek stb, nem ezen múlik.
2023. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
4-es vagyok és gondoltam hogy megkapom ezt a demagóg szöveget! Nekem mindegy mit gondolsz, de a biszexek bizony olyanok amit leírtam. Melegek akikkel kikezdett, a nők akikkel kikezdett, egymastól függetlenül ezt mondják. És tudod jogom van ahhoz hogy ne akarjak többet biszex férfival kapcsolatot. Vagy szerinted ehhez heteró nőként nincs jogom?
2023. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
4-es, teljes mértékben jogod van ehhez, én sem kezdenék még biszex nővel sem, pont ezek miatt, amit írtál. Lehet, hogy homofób, stb vagyok, de akkor sem...
2023. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
...nővel is nehezen amúgy, de ennek megvan az oka :( a biszexeket viszont bioszexnek (fűvel-fával) mondanám, na ilyen nem kell... előző voltam.
2023. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
Meleg férfiként egyetértek a 4-es válaszolóval.
2023. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Én biszex férfi vagyok. Egyetlen kapcsolatomban sem csaltam meg soha az aktuális páromat (4 lánnyal jártam anno). Se csajjal, se fiúval.

Az, hogy vannak olyan bunkók, amilyet leírtál, nem tagadom. De azt se felejtsd el, hogy ugyan ilyenek vannak heterók és homók között is. Mindkét nemnél! Nem is kevés.

Ezek alapján tehát egyetlen egy emberi lénnyel sem kellene tovább próbálkozni, mert lehet, hogy "ez is olyan"? Egy/ vagy néhány esetből levonni teljes általánosítást sok millió vagy akár milliárdnyi embertársunkra meglehetősen elfogult, sőt, ostoba nézet...

Én nem vagyok egy neoliberális, sőt, szélsőjobboldali vagyok (legalábbis hazafiság tekintetében), de ilyen következtetést levonni, nem okos dolog. Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy irtsuk ki az össze kutyát, mert a szomszéd pincsije megharapott...

41/bi/F

2023. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!