Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit jelent az hogy Transz?Mibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy Transz?Miben más mint egy meleg pasi?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 11:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%
Hol lehet ezeket megtanulni? Tényleg a ceu-ra kell ehhez járni? Ma ez jelenti asz egyetemek színvonalát? Ahelyett, hogy normális témákkal foglalkoznának?
2023. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

11


Nem kell azért oda járni. Éppen elég a gyakorin olvasgatni, levelezgetni... Ilyesmi.

2023. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%

#11

Ne már, hogy diploma nélkül ne értsd a transznemű szót...

2023. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
13%

13! - Ne máááár! Gondolod, hogy ezekre a hülyeségekre annyi időt szánok, még ha magamat melegnek tarom, akkor sem!


12! - Viszont akkor azt nem értem, hogy minek ezzel egyetemen foglalkozni?

2023. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
16%

Tudom, hogy sokaknak nem fog tetszeni a véleményem, de én (meleg létemre) a transzikat amolyan korcsoknak tekintem. Hiába szedsz hormont és ültetsz be mellimplantátumot attól még krvára nem leszel nő.


De még akkor sem, ha levágatod a frkad.


Értem én, hogy fiú testbe született, de nőnek érzi magát. Oké, megeshet, hogy van ilyen. De jézusom, aki férfi testbe született abból soha nem lesz női test, max valami torzulat.

2023. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
16%
Van benne valami igazság, de a korcs kifejezést kiegészíteném "agyilag" jelzővel! Nem bántani akarom őket, mert nem! Férfiak, akik a férfiakhoz vonzódnak, tehát melegek! És kívánom nekik, éljék melegként boldogan életüket!
2023. júl. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
#15 és ha nem "alakulnak át"?
2023. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Nekem is az a véleményem,aki férfinak születik,és van erekcióra képes pénisze-az férfi,tök mindegy milyen extra jelzővel kelleti magát."Beszéltem" néhány transzal,szexpartner kereső oldalon-személyes találkozóig nem jutottam el-kíváncsi voltam hogy kell velük szexelni.És hát ledöbbentem:akikkel én beszéltem,csak dugás...az egyik konkrétan kijelentette hogy a farka tabu.Egy másik letiltott mikor az orális szexről kérdeztem...Bennem az a kép alakult ki hogy a legtöbbjük erősen defektes...Most komolyan,csak dugás?Semmi előjáték,petting?Az orális szexnek alapnak kellene lennie,akkor is ha nő,akkor is ha magát nőnek képzelő pasi-vagy rosszul látom?
2023. júl. 5. 09:42
 19/30 anonim ***** válasza:
6%

18


" "Beszéltem" néhány transzal, szexpartner kereső oldalon-személyes találkozóig nem jutottam el-kíváncsi voltam hogy kell velük szexelni."


Na látod, ez egy olyan dolog, amit nem kell bolygatni. Nem kell kíváncsinak lenni. Akkor legyél kíváncsi, ha konkrétan megismerkedsz valakivel, akiről kiderül, hogy transz. És majd vele szépen megbeszéled, hogy Ő hogyan működik és Ő mit szeret és mit nem szeret.


Nem szabad elfelejteni, hogy nekik nagyon komoly problémáik vannak. Gondold el, ha már egy csomó embernek azzal gondja van, hogy homoszexuális, akkor azoknak mekkora problémáik lehetnek, akik nem érzik magukat nőnek vagy férfinek, pedig annak születtek?


Ráadásul itt lehetőségek háztára van: csak hormon (az is különböző mennyiségben), vagy hormon és műtét. És aztán ezek a dolgok már nem csinálhatóak vissza vagy csak nagyon nehezen, valamennyire (a műtét nyilván nem). Láttam én filmeket fiatal lányokról, akiket 15 éves korukban megműtöttek, levették a mellüket, eltávolították a petefészkeiket, a méhüket... még olyan is volt, akinek a hüvelyét is. ÉS utána rájöttek, hogy nem akarnak mégsem férfiak lenni. A kár megtörtént. Nincs mellük, ha a méhüket kivették, nem eshetnek teherbe. A hangjuk végleg férfi hang lett.


Egyébként akár a transz nők, akár a transz férfiak nem nagyon tudnak elmenni műtétre, mert a) iszonyatosan drága b) borzalmasan összetett, bonyolult (rettenetes) műtétek, számtalan komplikáció felléphet. Azt ígérik ugyan, hogy utána a szex működik, de hát én erre nem mernék mérget venni...


"Az orális szexnek alapnak kellene lennie, akkor is ha nő, akkor is ha magát nőnek képzelő pasi-vagy rosszul látom?"


Igen, rosszul látod. Az orális szex nem alap sem a hetero párkapcsolatokban, sem semmilyen párkapcsolatban. Van, aki egész egyszerűen nem akarja és kész. Van, aki imádja. Senkinek semmi köze hozzá, hogy más akarja-e csinálni vagy sem. Csak a saját párjának. Egymással meg megbeszélik.

2023. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

17 - Ha átalakul, ha nem, a teste az férfi test és kész. Úgy gondolom ez egy olyan dolog, amit fixen kapunk az életben és nem érdemes bolygatni, mert úgy sem lehet változtatni rajta.


Én nem azt mondom, hogy nem létező dolog az, hogy valaki transz. Szerintem megtörténhet, hogy lélekben valóban nőnek érzi magát, de nem női testet "választott". Én még az ellen sem vagyok, hogy hormonozzon meg egyebek, ha ettől jobban el tudja fogadni a testét... de a tényen nem változtat, hogy sose lesz női teste.


Ez olyan, mint amikor veszek valamit, aztán átfestem meg rárajzolok egy másik logót. Akár még ki is cserélhetek rajta ezt-azt, hasonlítani fog rá, de funkciójában sose lesz olyan.

2023. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!