Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alacsony srácok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony srácok csak passzívak lehetnek? Passzív srácok ti lefeküdnétek nálatok alacsonyabb aktívval?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 21:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem a magasság dönti el, és kedves 5-ös, nem is a farok méret. 187 centi vagyok, 19 ott lent, és passzív vagyok. Nagyrészt nálam alacsonyabb, kisebb farkú aktívakkal voltam.
2023. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

#9 olyan hülyeséget beszélsz, hogy az hihetetlen...

Mégis hogyan tehetne arról valaki, hogy kiskamaszként megállt a növésben, de a seggek indítják be őt? Vagy pedig akkorára nőtt, mint egy afroamerikai kosarazó, de közbe a farkakat szereti?

Semmi összefüggés nincs ebben!!

Valóban nem igazán tudnám elképzelni, hogy mit tudnék kezdeni egy nálam 20 centivel magasabb passzívval, de attól még nem fogom megdugatni magam, mert alacsony vagyok, ha egyszerűen nem az vonz szexuálisan. Pont ezért keresek velem kB egymagas partnert...

2023. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt válik szét aranyapáim, hogy valakinek 6aszáskapcsolaton jár az esze, vagy élete plátói szerelmét keresi. Mert utóbbi esetben nem csak egy Ғasz van a másik oldalon, hanem igenis számít, hogy a megálmodott mesebeli herceg és királylány hogy aránylik egymáshoz.
2023. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Történt már rá példa ez sosem volt kritérium nálam :D 20/p
2023. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 13-as írja:)

Bár azt hiszem,a többség nem szerelmet keres, most mindegy,hogy plátói,nem plátói.

Aki szerelmet,társat keres, annál nemigen befolyásolhat érzelmeket a magasság.

Magas férfiként találkoztam nálam egy fejjel alacsonyabbal is,aki azonnal szimpatikus volt, emberileg főleg.Még ha nem is lett ebből kapcsolat.

De ismerek párt,ahol az aktív alacsony és középkorú, a passzív pedig magas,fiatal deli legény.Évek óta jól élnek,szeretetben.

Mint minden, a magasság is relatív.

2023. jún. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy alacsony, vékony aktív szinte ugyanannyira izgató, mint egy tőlem magasabb és izmosabb.
2023. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

S ha egyforma a farok? Ez így nem igaz. Egy egyénnek alapvetően is megvan a saját ízlése. Ahhoz és saját domináns viselkedéséhez párosul a szexuális vágy. Én például sokáig bátortalan kezdő voltam, ezért passzívként indultam. De átmentem uni-passzívba és uniba. Még úgy is, hogy elmehasadt exem abszolút aktív macinak tűnik kinézetre és uni lett velem. :-) A kezdeti szexuális bátortalanság ellenére viszont másban nagyon céltudatos személy vagyok. Amikor aktív rögtön 1 nap alatt irányítani akarta az életemet, ott neki világvége jött tőlem. De sokan nem is szerették azt, hogy jó kiállású passzív vagyok. Így változnom kellett minden területen.


34/F

2023. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Van az a mondás, hogy vízszintes helyzetben mindenki egyforma magas. :-)

Állva bizonyos dolgok nehezen mennek kiegészítő bútordarabok nélkül, én azt gondolom, ha a partner alacsonyabb, de meg van a szimpátia, akkor meg lesz a megoldás is arra, hogy örömet szerezzenek egymásnak.


Nagyon sok passzív van, aki magasabb az aktív partnerénél és jól érzik magukat.

2023. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 -remete- ***** válasza:
100%
Nekem évek óta alacsonyabb partnerem van és aktív szereppel latja el a bajom és elvezem. Nincs szerintem jelentősége.
2023. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos eléggé magas vagyok (passzív, 190). Örülnék ha nem lenne majd akadály egy alacsonyabbnak hogy legyen majd egy partnerem.

16 F

2023. aug. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!