Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktívak miért szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktívak miért szeretik mikor a passzív alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejön :)
2023. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Mert ebben az esetben nem csak nyers testiségről, hanem akár érzelmi vonzalomról is szó lehet. Egy kétméteres diszkoszvető teste is lehet szexuálisan izgató, na de azért egy férfi lélek nem lesz szerelmes egy nálánál nagyobb / magasabb / erősebb / bátrabb / idősebb / tehetősebb / sikeresebb / dominánsabb / akármiben több... lénybe. Az ilyen helyzet számára plátói vonzalmat nem vált ki, nem mellesleg egyenesen megalázó. A férfi abba a szituációba képes szerelembe esni, amikor egy nálánál gyengébbet oltalmazhat, és férfinak érezheti magát mellette.

Persze, mint mindenben, biztos vannak kivételek, de aki ezt nem érti, vagy nem így működik, annak jó eséllyel van némi gender-mássága is.

2023. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem osztom a 2-es véleményt. Minden párom velem egymagas volt.

Aki olyan párt akar,akit oltalmazhat és azért keres alacsonyat,alacsonyabbat, az nem egyenrangú kapcsolatot épít.

És tudok olyanról,hogy az aktív 162 cm, a passzív pedig 180 kb.Az aktví pedig férfias,határozott,hiába alacsony.De egyenrangúak a kapcsolatban.

2023. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Én passzív vagyok, és én is a nálamnál nagyobb, magasabb férfiakat szeretem (180/84 -25 éves). Szerintem a második nagyon szépen leírta a folyamatot az aktív nézőpontjából.:)
2023. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a #2-es pont az a fajta meleg, aki mindenáron rá akarja húzni a heteró párkapcsolatok (egyébként már túlhaladott) szerepeit a meleg párkapcsolatokra is.


Nekem kifejezetten tetszik, ha az aktív srác alacsonyabb nálam, és nem, nincs semmi gender-másságom. Azt meg erősen kétlem, hogy erősen megalázónak tartották volna ők ezt lol.


Ez sima preferencia, nem kell semmi egyebet belemagyarázni.

2023. jan. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem viszonylag nehéz lenne alacsonyabb partnert találni (188 vagyok, passzív), és érdekes, sose volt probléma ebből.
2023. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valóban bejön ha az aktív magasabb nálam. Szeretem a tudatot, hogy a méretéből adódóan meg tud védeni vagy erősebb nálam és le tud teperni.

De persze nem kizáró ok a magasság. Alacsonyabb aktívval is találkoztam, aki nagyon szimpatikus volt.

Szóval összességében plusz pontnak tartom az én esetemben, ha valaki magasabb nálam(178), de semmiképpen sem hátrány ha nem így van.

20/p

2023. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!