Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál szexnél székelési inger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél székelési inger normális akkor is ha előtte wc-ztem és kimostam magam?

Figyelt kérdés
Elviekben tisztának kell lennem. De behatoláskor mindig szekelési ingert érzek. Ez ilyenkor normális másnal is? Utána egyébként már jól esik ha már bent van, csak az első behatolás olyan fura erzés. Ugyan ez van amikor véletlenül kicsúszik a partner, akkor is megijedek mindig, hogy na most tuti becsináltam. Más is érzi ezt?
2023. jún. 10. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen a béltraktust feszíti belülről "valami".
2023. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%
Igen. Jómagam gyakorlott "eszközhasználó" vagyok, és kritikus, hogy mindig tiszta legyek. F35
2023. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez a rendszeres anál szex után változni fog, vagy minden alkalomkor lehet érezni?
2023. jún. 10. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Csak engedd el magad, lazítsd el az ánuszod. (Hogy a fenébe lehetséges, hogy elvileg felnőtt emberek a kijáratot tekintik bejáratnak, aztán meg csodálkoznak, hogy a kijárat csak végezni akarja a természetes feladatát. Az pedig a kifele, nem pedig a befele.)
2023. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

#6: szoptak már le vagy szoptál már le mást? A szájat sem szopásra találták ki, valószínűleg mégse rinyál rajta senki...


Kedves kérdező!


Igen, teljesen normális. Idővel, ahogy megszokod, hogy valami objektum ki-be járkál benned, el fog múlt teljesen és csak az a mámorító édes érzés marad egy vééégtelenül kellemes feszítő érzéssel.


22/p

2023. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

#8


Nem szeretek dicsekedni, de mint matematikushallgató erős bioszos és kémiás háttérrel, nem egy biológiai és orvostudományi kutatásban vettem részt, nem egy folyamat (pl. neopláziák képződése, ingerületvezetés stb.) számítógépes szimulációjának leírásában vettem tevőlegesen részt, úgyhogy talán kicsit jobban tudom, mi fér bele a biológiailag természetes kategóriába és mi nem, és elég távol állok a fogyatékostól is. Mellesleg, ha rákérdeznék, hogy mit jelent a fogyatékosság, nem csak rizsa szinten, hanem pontos tünettanában, akkor valószínűleg a wikipédia nélkül arra sem tudnál válaszolni. Szóval szerintem nem nagyon kéne pattogni. Ha nem tetszik a homoszexualitás kategória, akkor nem kell idejönni.

2023. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Most ennyi erővel én is bemagolok, készülök valamire, és már jobb vagyok mint te.
2023. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze normális

Meg fogod szokni

2023. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!