Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ha megkérdezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ha megkérdezik tőletek, hogy van-e barátnőtök mit válaszoltok? Mi a legjobb szöveg rá?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

"Nincs." Ezt szoktam válaszolni, hisz ez az igazság. Nem szoktam hozzátenni, hogy: "De amugy pasim az van." :) Viszont, ha úgy erkezik a kérdés, hogy egyedülálló vagyok-e, vagy hogy van-e valakim, akkor már "Igen, van barátom." válasszal reagálok:)


(Nyilván függ attól is h ki kérdezi..)

2023. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem Nórikám van.

NorBIKÁM!, igen, igen jól hallod.

-Mit, nem értem!

-Nórbi a párom neve, mondom

10másodpec csönd kattognak a kerekek látom.

-ja, ja, ja értem


De volt akinek csak másnap esett le, vagy értette meg.

Van aki nem hiszi el, és még én mutatok fotót.


Sokan azt gondolják a melegek szivárványokkal felzászlózva járnak, így nagy meglepődések vannak.

2023. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Annyit mondok van párom, igen!
2023. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jani Belucci ***** válasza:
2023. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

"Nincs"

Mondjuk én egy örök szingli vagyok, szóval a "van párod?" kérdésre se hazugság, amikor azt mondom, hogy nincs 😓


28/F

2023. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nincs… 🙄
2023. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén csak annyit, hogy "nincs". Ami egyébként igaz is. Bár azt sosem értem, hogy ez miért érdekelné őket. Szeretnének nekem találni ha nincs? Vagy ha lenne akkor szeretnék megkérdezni, hogy mit csinálok vele? Sose értem miért akarnak belemászni az ember magánéletébe. Érdekes, hogy sokan meg úgy vannak velünk melegekkel, hogy tartsuk meg a melegséget négy fal közé mert magánügy. Ha viszont mi is olyan nyíltan, szabadon élnénk mint a heterok akkor meg sokan mérgesen vonnának kérdőre, hogy miért mutogatjuk magunkat. Én sose kérdezem meg mástól, hogy van-e barátja/barátnője, sőt még vagyok olyan figyelmes, hogy gondoljak arra is, hogy nem mindenki heteroszexuális ezért ha mégis kíváncsi lennék akkor a kérdést is úgy tenném fel, hogy van-e párod és nem pedig úgy, hogy van-e barátod/barátnőd.
márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!