Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randira beülést tervezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira beülést tervezni más sem szeret?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy kávézóba vagy étterembe akart menni a másik fél.


Szerintem viszont nagyon kellemetlen lehet, ha nincs meg a szimpátia és még ki kell várni amíg kihozzák a megrendelt ételt/innivalót aztán megenni és kifizetni.


Nem szeretnék egy ilyen helyzetbe beleszorulni valakivel akit nem is ismerek.


Más is van így ezzel? (Én pl mindig közös sétákat szervezek elsőre)



2023. máj. 1. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak találkákat meg sétákat szoktam
2023. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Séta,lehetőleg nem plázában vagy zajos helyen.Ugyanis szóba kerulhetnek olyan dolgok,amiket nem kell másnak hallani.

Ha okés az első randi,akkor már lehet utána kajálni,mozizni.

Pl legutóbb a második ranin a Tropikáriumban volt,utána meghívtam ebédelni,majd séta a Várban este.Nagyon jó volt, csak éppen nem lett folytatás,mert kulföldre vezényelte a cége,dolgozni.Távkapcsolatot nem lett volna értelme fenntartani.

2023. máj. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%
Én is a sétát javaslom egy kellemes csendes helyen.
2023. máj. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól érzed a beülés (étterembe:) túl direkt elsőre. A közös séta kiváló. Utána úgyis alakul vagy jobbra át, balra át...
2023. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!