Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Haverral tegnap sokat ittunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverral tegnap sokat ittunk, és történtek olyan dolgok, amitől ma rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nála aludtam, de neki csak egy kis ágya van, és hozzám bújt, majd mondta, hogy szeretne leszopni! Én meg fel voltam izgulva és hagytam, hogy szopjon, de símogatott közben és nagyon izgató volt. Mondta, hogy én is próbáljam meg őt. Akkor jónak találtam és szívesen is csináltam, és élveztem is. Majd oda dugta a fenekemhez, hogy lányt csináljon belőlem. Na ez nem ment már neki, csak oda élvezett, nekem meg kiverte utána. Most meg olyan furán érzem magamat. Mégis mintha vágynék rá, hogy folytassam vele a dolgot. De meleg leszek akkor mostmár? Lánnyal nem voltam még, és ennyire nem is izgatott a dolog, ha rájuk gondoltam eddig.

2023. máj. 1. 15:42
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Most miért mondod ezt?! :(((
2023. máj. 1. 15:47
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Ebből úgy tűnik, inkább a fiúk vonzanak. Fogadd el és élvezd az életet.
2023. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit meg vagyok ijedve. Pedig nem csak a szex, de mintha hiányozna és éreznék is valami többet iránta. Olyan melegség van, ha rá gondolok.
2023. máj. 1. 15:52
 4/32 anonim ***** válasza:
81%
Neked már férjed lesz.
2023. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha szerencséd van, ő sem csak szexet akar :)
2023. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Szeretnék még összebújva lenni vele, mint hajnalban. De félek ő már nem akarja. Nagyon béna voltam.
2023. máj. 1. 15:56
 7/32 anonim ***** válasza:
6%
Hohohohorgász.
2023. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
34%
Attól ne tarts!
2023. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%

Lánnyal miért nem próbáltad eddig? Próbáld meg, megéri.

Amit leírtál, nem azt jelenti, hogy egyértelműen meleg vagy, hanem hogy berúgtál, aztán sodródtál az árral, ami egyébként finom volt.

2023. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
10: De most már “józan” és nem múltak el a “tünetei”.
2023. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!