Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy lányt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt az internetről, történtek köztünk dolgok, de kiderült, hogy van barátja. Én már beleszerettem, de így mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok. Ez volt az első ilyen és most már teljesen szerelmes vagyok. Ő nem akarja elhagyni a barátját, de velem is jóban akar lenni. Megőrülök, nem tudom, mit csináljak.

2022. dec. 2. 12:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem kínozd magad a végtelenségig egy csaló és hazug ember miatt :D Le lehet pontozni :)
2022. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Van baj a toronyban, ha egy ilyen miatt "akarsz" megőrülni.

Mit csinálj? Páros lábbal rúgd fenéken az ilyet.

2022. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Ismerkedj velem inkább :D
2022. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Screen a beszélgetésetekről és küld át a párjának. Szegény srácnak ne húzza az idejét tovább ilyen csalfa ribi. Ha elkezdett úgy kavarni veled, hogy kapcsolatban van akkor te mégis mit vársz ettől amúgy? Majd a te hátad mögött is kavarni fog másokkal! Csak jót teszel magadnak ha elengeded és szólsz róla a párjának..
2022. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Miféle jövö is lehet ha te LÁNY vagy, és a kiszemelt is LÁNY,rááadásul van barátja is lol
2022. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, ezen a világon már senki se normális? Én csak a csaj barátját sajnálom.
2022. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
hármas?
2022. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyikünk se akarja belekeverni a fiút. A gond az, hogy én már túl sokat érzek, de neki az lenne jó, ha így maradnának a dolgok. De hogy közben a barátjával is van, ettől én féltekeny vagyok. Csak barát se tudok lenni azok után, amik voltak.
2022. dec. 2. 15:19
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Úristen!! XXI.század!!
2022. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan nézve, ha a lány nem akar változtatni, nem látok más megoldást, mint radikálisan, határozottan kiiktatni az életedből. Nehogy már kedved, akaratod ellenére úgy táncolj, ahogy ő fütyül. Az elején baromi nehéz lesz, de ha van társaságod, el tudod terelni a figyelmed, idővel könnyebb lesz.
2022. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!