Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randira megfelelő szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira megfelelő szerintetek egy körúti szórakozóhely?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első randin én sosem voltam szórakozóhelyen
2023. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szórakozóhely általában valamilyen zenés helyet jelent, ami meg nem kimondottan ideális első randinak, mivel csak kiabálva fogtok tudni beszélgetni. Szerintem nyugisabb környezetben jobban tudtok egymásra koncentrálni. Bár, pub, kávézó, ilyesmik talán jobbak erre.
2023. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első randi nagyon fontos és sok olyan dolog szóba jöhet,ami nem kéne másoknak meghallani.

Minden első randim séta volt,az sem zajos helyen,pl nem plázában.Ha olyanná alakul a hangulat,akkor később be lehet egy italra menni bárhova.

2023. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Margit-szigeti séta, a végét a naplementére időzíteni, egy csókkal elválni és a fellegekben járva hazamenni... :)
2023. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!