Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak rossz szexuális élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak rossz szexuális élmény vagy side lennék?

Figyelt kérdés

22éves vagyok és főleg az anális szexszel lennének problémáim. Nincs túl sok tapasztalatom kb tizenpárszor fükedtem le idáig, mindezt összesen 2 emberrel. Voltam aktiv és passzív is, de egyik sem hozott lázba. Izgat egyébként a dolog, de mikor odajutottunk, hogy megtörténik a tényleges behatolás, egyszerűen össze megy a farkam és egyáltalán nem hoz már lázba az egész, sőt inkább kellemetlennek érzem.

Lehetséges, hogy még nem volt igazán jó tapasztalatom, vagy csak egyszerűen side lennék (azaz se top, se bottom, hanem olyan valaki, aki nem élvezi az anált)

Köszi a válaszokat előre is!



2023. ápr. 22. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, ami történt, de nem a te hibád.

Lehet,hogy lelki ráhangolódás kellett volna több.Vagy érzékiség esetleg.Aktív voltam mindig,úgy láttam,ha gond van,akkor ezek hiánya miatt van.


F

2023. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számodra megfelelő hosszúságú volt az elöjáték? Nekem pl. kell a hosszú elöjáték, hogy igazán élvezzem a szexet. De mondjuk én elég szégyenlős is vagyok szóval idő kell ahhoz hogy feloldódjak. Nálad ebben a tekintetben mi a helyzet?
2023. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Rossz helyre rakod. A tudatalattid tudja.
2023. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor szexeltem, de egyik sem volt olyan jó, mint amikor kézzel csinálom. :)) Sőt, írtó furcsa mikor egy fenékben van egy farkam. Ahogy elképzelem a dolgot, úgy sokkal izgatóbb, mint valójában.
2023. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak nem jön be én is csináltam uniként mindent,de inkább orál vagy kézzel.
2023. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok és ugyanúgy 22 éves. Egyik oldal sem érdekel, aktívként szerencsétlekedés az egész meg úgy őszintén belső motivációm se nagyon van arra hogy bedugjam, passzívként meg nagyon hervasztó. Nekem is összemegy, sosem tudtam élvezni pedig az egykori párommal próbáltuk többször. Side vagyok, elfogadtam.
2023. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jön be... de ha úgy van, bevállalom.
2023. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!