Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van, hogy az idősebbek jönnek be? (Régen nem így volt)

Figyelt kérdés

Szóval a következő a helyzet: 1-2 éve sose értettem, hogy velem egyidős fiatal srácoknak miért tetszik az idősebb korosztály (most 22/bi vagyok).

Furcsálltam, mert nekem mindig is a velem egyidősek vagy kicsit fiatalabbak jöttek be. Most meg az utóbbi időben azt érzem, hogy elég izgató a gondolat, hogy nálam (akár jóval, persze normális keretek között) idősebbel legyen valami szexuális kapcsolatom.

Szerintetek ez miért van, van még így valaki?


22/bi



2023. ápr. 20. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel változik az ember.
2023. ápr. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Lehet valamilyen rejtett mentális probléma befolyásolja
2023. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a szigorúan velem a korosztályban levők jönnek be, tehát a 18-25 éves korosztályban keresek. Meg is tudom ideologizálni, hogy miért itt keresek, de ez nem ide tartozik. Hogy miért változott az ízlésed? Mert idővel változik minden ember, így te is. Így változhat az ízlésed is, ez teljesen természetes dolog. Esetleg vonzhat téged az idősebb emberek (valószínűleg) nagyobb tapasztalata, ez is egy teljesen jogos és érthető szempont. :)


22/p

2023. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

42éves vagyok

Pár hete talált meg a semmiből egy 21éves bí srác, neki az volt a lényeg egyszerüen megbeszéltük és találkoztunk.

Semmi mellébeszélés.


Korosztálya nyafogására nem volt már kíváncsi, most jó, most nem, most elutazok most

Nagy a farkad - kicsi stb.

2023. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így van :D

Mostanában több 50 felettivel voltam. :)


20/F (passzív)

2023. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexus is lehet, vagy csak őket tartod vonzónak. Engem 12 éves korom óta a 30-40 év körüli korosztály izgatott és most is. AKTÍVKÉNT!
2023. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok de nekem a kezdetektől az idős passzívak vonzottak. Nincs apakomplexusom, egyszerűen ők a zsánereim.
2023. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez az apakomplexus csak magyarázkodás. a nőknél eltudom képzelni ezt hogy 18 évesen 50es pasikkal jár egy csaj mert ez van beakadva neki mert az apja sose törődött vele, de egy srácnál szimplán csak vonzalom. Nekem fiatalként is már az 50+-os férfiak jöttek be és szimplán azért mert határozottak és nem nyafogósak.
2023. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel olvasom ezeket,de valahogy a gyakorlat mást mutat ...

Pedig nem vagyok lerobbant férfi.


54 F

2023. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!