Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik olyan két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan két meleg között, hogy barátság testiség nélkül? Én azt vettem észre , hogy nem , illetve nem nagyon . Általában mindenképpen elkezdi érdekelni a másik és úgy néz rá. Ennyire ösztönlények lennénk? 52 F

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 12:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9 Kedves 9 -es . A rátelepedés az más kategória. Viszont a 10-ből 9 az bezony merészen hangzik de így van . Nem baj ha 70+-osként nem így tapasztaltad én viszont nagyon is így . Mindet, majdnem mindet az ösztöne hajtja és el se tudják képzelni mi az a klasszikus értelemben vett barátság tán még a fogalommal sincsenek tisztában.

Amit említesz pedig, hogy Neked van barátod így az épp arról a kevés eshetőségéről szól amit említettem. Senki nem említette, hogy nem létezik, csak nagyon kevés . És itt erről a kevésről beszélünk valójában.

2023. ápr. 15. 13:18
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 Amiről írsz az már ha nincs szex akkor legyeb más című film. Sőt ha két nő nem szexel egymással csak akkor lehetnek barátnők ? Mert erről írsz .......Hmmm De megértelek ha ezt így látod.
2023. ápr. 15. 13:20
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok.Barátság azonos nemüek között alakulki,függetlenül szexuális beállitottságuktól.Azonos érdeklődés szimpátia esetén alakul ki barátság.
2023. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Létezni létezhet,sőt nagyon szép lehet egy ilyen barátság.Magam részéről biztosan örülnék egy ilyen barátnak,azzal a kiegészítéssel,hogy azért az ölelés ne hiányozzon belőle.

Nagyon jó dolog,feltölti az embert és ingyen van :)

Próbáltam barátkozni,"csak" barátkozni - semmi eredmény,inkább cikizés,lenézés és értetlenség :/


F/ Bp

febr. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ember viselkedését, döntéseit, életét még mindig jelentős részben az ösztönök határozzák meg.


Barátság extrákkal is jó tud lenni. :)

febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én tévedésben vagyok,mert azt hittem,többek között azért is vagyunk emberek,hogy uralkodjunk az ösztöneinken ...

De már nem csodálkozok semmin :/


#14

febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16

Vannak ösztönök, amiken uralkodni kell, de vannak olyanok, amiknek teret lehet engedni.


Ha van két barát, igaz barát, akik jóban-rosszban kitartanak egymás mellett, de olykor egymásnak testileg is örömet szereznek, az csökkenti a barátságuk erejét?


Ez nem azt jelenti, hogy egy meleg barátság szükséges feltétele a szex, de belefér, ha mindketten így gondolják.

febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#17 Köszönöm ezt a véleményt, és nagyon elgondolkodtam rajta.Egy általad leírt barátság nagyon jó dolog, és meg kell mondjam,örömmel lennék egy ilyen részese. De milyen örömmel....


#16

febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!